Grīdas ieklāšana kā arī izgatavošanas materiālu pasūtīšana

Home / Bez tēmas / Grīdas ieklāšana kā arī izgatavošanas materiālu pasūtīšana

Jebkuras mājvietas un komerctelpas interjera pamatu pamatā jau ir grīdas. Mūsu laikmetā ir tik dažādi grīdas segumi, kurus iespējams izvēlēties konkrēti Jūsu mājas noformējumam. Viens labak izvēlās, ko ierastu un lētu grīdas segumu, kāds ir, piemēram, lamināts, linolejs, kovrolīns vai arī flīzes Savukārt, vēl citiem vairāk tīk grīdas segumi, kas jau ir jaunāki un arī izmaksu ziņā dārgāki, kā piemēram, marmoleum, ielietās grīdas vai arī parkets. Nenoliedzami, tajā brīdī, kad tiks izvēlēts jauns grīdas segums, ir jāizprot, kurā istabā šis segums var tikt uzklāts, tā kā dažādiem materiāliem ir atšķirīgas īpašības. Ja tiek skatīti, grīdas segumi guļamtelpā vai koridorī standartā tiks atlasīti atšķirīgi, jo priekšnams ir daudz biežak izmantots nekā guļamistaba.

Pasūti šeit – https://gridasstils.lv/

Kādas grīdas būs piemērotākas – parketa vai arī lamināta?

Grīdas segumi šodien ir lielā variācijā, kaut gan biežāk segumu izvēle ir starp fližu grīdu, parketa dēli un laminātu. Saistībā ar flīzem viss ir saprotams, bet kā var izprast, kas jau ir labāks parkets vai lamināts? Jo sākumā liekas, ka šie abi materiāli tomēr ir tik līdzīgi. Savukārt lamināts var izcelties ar daudzām priekšrocībām, kā galvenās ir pieejamā lamināta cena un arī lamināta ieklāšana. Ikvienam jau ir saprotams, ka ne vien lamināta ieklāšana, bet arī izjaukšana būs tik vienkārša, ka to var paveikt pašiem. Šī veida grīdas dēļi nezaudēs savu krāsu saulē, bet virsma būs anti statistiska, neizsauc alerģiju kā arī nekaitē veselībai. Mūsdienās pieejamais lamināts izceļas ar dabai draudzīgiem materiāliem, bet to izgatavojot tiek ekonomēti gabas resursi. Taču kā galvenais lamināta grīdlīstes mīnuss ir tas, ka viņu nav iespēja atjaunot. Visiem zināms, ka pats lamināts izberžas laikam ejot, kā rezultātā tas ir jāmaina. Izturīgākais lamināts pēc klases ir 33, kas var kalpot pat līdz 20 gadiem, bet šodien parasti tiek likts 32 klases lamināts.

Pats parkets izceļas ar sekojošām īpašībām – ugunsizturība un karstumizturība, skaņas izolācija, droša izmantošana, izturība un higiēniskums. Parketa grīdas dēļi ir ražoti no īsta koka, kas ir tas, kas padara šo materiālu dārgu, no šī arī radās stereotips, ka parketa cena ir pārāk augsta, lai to pirktu. Bet eksistē arī demokrātiskāks variants – trīsslāņu parkets. Pamatā ir trīs parketa tipi – masīvais, divslāņu un trīsslāņu parkets, visaugstākā parketa cena ir masīvajam veidam. Bez tā būs jāpievērš vērība tādam apstāklim, vai tiešām parkets un tā forma ir nevainojama. Priekš tam, lai uzzināt, cik grīdlīstes ir ģeometriskas, parketa dēļi ir jāsaliek kopā. Šajā gadījumā nevajadzētu būt nekādām spraugām Parasti, kad tiek meklēts parkets, pircējs izmanto mitruma mērītāju, pie tam parketa mitruma koeficients nedrīkst pārsniegt 9%.

Un protams, ka, kad tiks meklēts labākais parketa centrs, vispirms apskatiet rekomendācijas un tad droši konsultējaties ar pārdevējiem. Bieži vien tajā pat vietā var būt pārdots arī lamināts, taču vērsiet īpašu vērību, ka visbiežāk tas laminats akcija kuram ir atbilst 32 klasei. Izjautājiet visu par ieklāšanas tehniku, taču attiecībā uz parketu, uzticiet to lietu profesionālim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *