Izceliet telpu ievietojot kamīnu

Home / Bez tēmas / Izceliet telpu ievietojot kamīnu

Malkas kamīni rada patiešām mājīgu un siltu noskaņu, jo ražotāji īpašu uzmanību velta tieši dizaina elementiem un siltumatdevei. Kamīnkrāsnis pieejamas ar atšķirīgiem apdares variantiem, pietam Jūs varat izvēlēties, kur to labāk novietot – telpas vidū, pie tālākās sienas vai kur citur. Ļoti praktisks risinājums ir stūra kamīni, kas veikli uzsilda telpu, tomēr nekādā veidā netraucē pārējo istabas mēbeļu izkārtojumam un brīnišķīgi iederas pat nelielās telpās. Granulu kamīni palīdz ievērojami ietaupīt, jo nevajag tik daudz šī kurināmā, lai sasniegtu vajadzīgo temperatūru, turklāt tos ir pavisam viegli kopt. Somijas speciālistu inovatīvās tehnoloģijas, īpaši piemeklēti apdares veidi un daudzas citas lietas ļaus Jums izbaudīt priekšrocības, ko sniedz krāsnis. Sīkāka informācija Tulikivi.lv!

Mūsdienīgas malkas krāsnis

Visas pirts krāsnis aprīkotas ar ietilpīgu tvertni akmeņiem, turklāt tās iespējams ērti novietot jebkurā pirtī. Šādas malkas krāsnis ir tikpat ērti kurināt, jo daži modeļi izplānoti tā, ka nav jāieiet pašā pirts telpā. Bet tiem cilvēkiem, kas šobrīd sapņo izveidot “melno” pirti, jāizvēlas tāda malkas krāsns, kuras apdarē galvenokārt izmantots ziepjakmens. Speciālās pirts krāsnis ir kompaktas, ērti lietojamas un viegli kopjamas, tādēļ ražotāji akcentu liek ne tikai uz estētiku. Pirtī uzreiz izjutīsiet absolūtu mieru un atslābumu, tāpēc ideālās krāsns izvēle noteikti atmaksāsies.

Tradicionālas plītis Jūsu mājoklim

Plītis var izmantot vairākiem nolūkiem, pietam ievērojami atšķiras to siltumatdeve un visi citi parametri, tādēļ uzmanīgi izpētiet katru no tām. Plītis ar parocīgu cepeškrāsni ir ideāls risinājums arī mazām telpām, jo iegūstat iekārtu, kas veic vairākas funkcijas. Visām plītīm ir uzticamas un stingras čuguna durtiņas, tāpēc nebūs jāuztraucas par to, ka dzirkstele varētu nokrist uz grīdas. Daudzas plītis pilnībā veidotas no ziepjakmens, tāpēc plīts virsmu nav tik viegli deformēt, nejauši saskrāpēt utt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *