Metāla žogi, trepes un margas

Home / Bez tēmas / Metāla žogi, trepes un margas

Ražotāju starpā, amatnieki vienmēr ir bijuši vērtēti augstu, turklāt, ne vien senos laikos, bet arī mūsu laikos. Ja ir opcija pie kalēja vai kāda cita amatniecības pārstāvja veikt pasūtījumu, kas tiek izveidots vienā eksemplārā, prece un pakalpojums uzreiz iegūst ekskluzīvu statusu. Metāla izstrādājumi vienmēr ir bijuši ļoti populāri – gan veidoti pēc pasūtījuma, gan rūpnīcās. Kalēju uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu klāsts ir izteikti liels – interjēra priekšmeta, vizuālā noformējuma elementi, vārti un arī žogu stabi, logu restes, metāla konstrukcijas un vēl daudz kas cits. Arī metāla sijas ir plaši pieprasīts produkts.

 

Metāla kāpnes Latvijā.

Paturpināsim par trepēm un margām. Daudzu cilvēku prātos mājo maldīgs uzskats, ka visas metāla kāpnes izskatās vienādi un tām nav vietas parastajās privātmājās, jo to izskats atgādinās ugunsdzēsības izejas kāpnes. Mūsdienās kļūst pieejamas ne tikai vairākas tehniskās opcijas metāla apstrādei, bet arī dizaina izstrādāšanai un arī pēcāk to īstenošanai dzīvē. Metāla kāpnes var būt skaisti izlocītas kā arī visādi citādas pielāgotas pasūtītāja vēlmēm. Kāpnēm nenoliedzami ir jābūt apvienojumā ar margām. Trepju margas pilda gan vizuālu lomu, gan arī tiek montētas drošības nolūkos. Margu kopējam dizainam nav ierobežojumu – viss, kā klients vēlas! Pasūtījums tiek izstrādāts, balstoties uz visiem drošības noteikumiem un citiem rādītājiem.

 

Speciāli ražoti dzelzs vārti un žogi.

Vēl viena nozīmīga produktu grupa ir metāla žogi un vārti. Savu īpašumu vēlas aizsargāt ik viens no mums un metāla žogs vai arī izturīgi metāla vārti ir vislabākais veids kā to panākt. Aiz mūsu izgatavotajiem metāla žogiem, būsiet pasargāti no nelūgtiem visiem un liekiem skatieniem. Pēdējos gados aktuāli ir kļuvusi metāla restu uzstādīšana logiem. Metāla restes nav vajadzības asociēt ar cietumu – tās visbiežāk ir uzstādītas logiem, kas tiek vērsti uz ielas pusi, kur ir aktīva satiksme un gājēju plūsma. Logu restes mūsdienās kļūst realizējams radīt tādas, ka apkārtējiem tas liksies kā lielisks dizaina elements.

 

Metālapstrādes gala produkti.

Kalēja darbs joprojām asociējas vai nu ar dizaina elementu radīšanu, vai rūpniecības firmām, kas ražo metāla izstrādājumus celtniecības uzņēmējiem. Mēs vēlamies parādīt, ka ir arī zelta vidusceļš, kas savā veidā apvieno abas šīs galējās pozīcijas, radot ikvienam pieejamus metālasprādes risinājumus dažādās sfērās un funkcionalitātē, izgatavojot visu, sākot ar dizaina elementiem kā arī nobeigumā ar metāla siju ražošanu celtniecības firmām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *