MODUĻU GARĀŽAS UN ANGĀRI VISUR LATVIJĀ.

Home / Bez tēmas / MODUĻU GARĀŽAS UN ANGĀRI VISUR LATVIJĀ.

Ar vien biežāk dažāda tipa metāla būves tiek izmantotas ne tikai ražotnēs, bet arī privātīpašumos konkrētas saimniecības labiekārtošanā. Angāri, dzelzs garāžas un vēl daudz kas cits, ir tikai neliela daļiņa no visa piedāvājumu klāsta. Dzelzs garāžas var būt par mazu visu klientu vēlmju apmierināšanai, tādējādi angāra eltniecība nereti ir labākais risinājums.

DAŽĀDA STILA GARĀŽAS JŪSU MĀJĀM.
Ir dažāda tipa saliekamās garāžas. Viens no populārākajiem veidiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta stls – divslīpu, horizontāls vai vertikāls. Traktoru garāžas ir attiecīgi lielākas un arī piemērotākas transportlīdzekļa gabarītiem. Saliekamā garāža ir vēl viens garāžu veids, ko nereti izvēlas klienti savu vēlmju realizēšanai. Garāžas vārti ir konstruējami dažādos veidos, atkarībā no variantiem un pircēja vēlmēm. Garāžu izcenojums veidojas no garāžas izmēriem un seguma veida, kas var būt gan dzelzs, gan akrila. Akrila seguma garāžas noteikti ir dārgākas. Būvējot un piemeklējot garāžu, vienmēr vērā tiek ņemtas pircēja vēlmes.

DAŽĀDA IZMĒRA UN FUNKCIONALITĀTES ANGĀRI UN TO UZSTĀDĪŠANA.
Daudziem par pārsteigumu, ir pieejamas ne vien saliekamās garāžas, bet arī saliekamie angāri. To izmēri ir dažādi un līdz ar to mainās arī cena. Vidējā cena, kas var būt arī zemāka, ir, aptuveni, 50 eiro par kvadrātmetru. Visām garāžām un angāriem ir arī 3 gadu garantija. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *