Mūsdienīgas mēbeles ir neatkārtojamas mēbeles

Home / Bez tēmas / Mūsdienīgas mēbeles ir neatkārtojamas mēbeles

Mājoklis bez mēbelēm būtu tikai būve, tās var būt kā garšviela mājokļa iekārtojumā. Vēsturiski mēbeles ir pamatīgi mainījušās , bet to pamatfunkcijas ir tās pašas, kas pirms 200 gadiem. Mūsu gadsimtā ir neierobežots mēbeļu sortiments,mēbeļu dizainu var noteikt pircējs.

Mēbeļu veikali ir pielāgoti sabiedrības vēlmēm, bieži mēbeles pēc pasūtījuma ir iespējams izgatavot īsā laika sprīdī. Kvalitatīvas biroja mēbeles, kuras pasūtītas pēc īpaša dizaina ir pieprasītas un novērtētas. Mēbeļu ražotāji izgatavos objektu pat tādam telpas nostūrim, kurš neatbilst nekādiem ražotāju standartiem, tādējādi varam efektīvi rīkoties ar telpas platību.

Virtuve ir katra mājokļa sirds. Tajā tiek kopīgi baudītas brokastis, gatavotas vakariņas, te uzņem viesus un risina aktuālos politiskos jautājumus. Lai arī kāda izmēra būtu virtuve, to var mājīgi, ērti un praktiski iekārtot. Lai maksimāli izmantotu interjera iespējas, virtuves iekārtas izgatavošanu var veikt īpaši konkrētajim parametriem. Tirgū atzītas ir iebūvējamās virtuves un virtuves mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma – tas neliedz iekārtot telpu ar nepieciešamajiem atribūtiem, vienlaicīgi ļauj saglabāt plašumu rosībai. Lai virtuve būtu mājīga un ērta, tajā ir vērts ieguldīt izdomu. Mēs ļoti daudz laika pavadam virtuvē, un tā arī parāda mājokļa iedzīvotāju personību.

Telpa, kurā mazgājam matus, skujam bārdas, arī atpūšamies vannas burbuļos – tā ir vannas istaba. Vannas istabas īpatnība slēpjas faktā, ka nelielā platībā vēlamies ievietot un sakombinēt diezgan daudz. Ir ļoti ērti, ja vannas istabā varam iekārtot plauktu tīriem dvieļiem, kosmētikas piederumiem, šampūniem un ziepēm, varbūt arī veļas mazgāšanas līdzekļiem. Šķiet, neviena vannas istaba nav iedomājama bez spoguļa. Mūsdienīgas vannas istabas mēbeles ir radītas, lai veiktu lielu darbu – nezaudējot tīra un mimināla interjera iespaidu, satilpināt visas vajadzīgās mēbeles un priekšmetus vienkopus. Šādās vannas istabās ir patīkami uzturēties un gatavoties dienas gaitām.

Zvans pie durvīm, ciemiņi ir klāt! Visi sanāk mājokļa priekšnamā un iekārtojas. Vai visiem ir vieta apģērbam un apaviem? Vai tik šalles nesāks slīdēt nost no pakaramā? Jā, izklausās pazīstami. Priekšnami un koridori ir mūsu mājokļu pirmais iespaids. Nepelnīti šī telpa ir saņēmusi ļoti maz uzmanības. Priekšnama mēbeles ir īpaši nozīmīgas, lai neradītu diskomfortu mājokļa iemītniekiem un viesiem, kad jāgatavojas mājokli pamest vai tajā atgriezties. Telpas izmēri ir šauri, taču tai jāspēj organizēti izkārtot mūsu ikdienas mantas.

Interjera pasaulē viesistaba jau sen kļuvusi par telpu, kuras funkcijas ir pārkāpušas pāri viesistabas robežām. Atkarībā no tā, kādas mēbeles un interjera priekšmetus mēs novietojam viesistabā, tā var kļūt par guļamistabu, hobiju istabu, ēdamistabu vai pat mantu glabātavu. Iebūvētie skapji, piemēram, kalpo kā lieliski nomaskēta nesezonas drēbju krātuve. Tikmēr izvelkamais dīvāns nakts stundās telpu var pārvērst par guļamistabu, bet gudri izkārtotas brīvā laika mantas (spēļu konsoles, mūzikas instrumenti, galda spēles) telpu padara par ģimenes hobiju zāli. Ja viesistabā novietojam elegantu galdu, tā kļūst par ģimenes vakariņu telpu. TV iekārta var kļūt par telpas galveno fokusa punktu, bet tik pat labi askētiska dizaina mēbele var TV aparātu pat noslēpt no visu acīm. Lai telpu padarītu mūsdienīgu un tā iegūtu plūstošas līnijas, tajā var ierīkot bīdāmās durvis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *