NO VIRTUVES KRĒSLIEM LĪDZ KONFERENČU KRĒSLIEM

Home / Bez tēmas / NO VIRTUVES KRĒSLIEM LĪDZ KONFERENČU KRĒSLIEM

Ikdienā mēs to nepamanām, taču patiesībā krēslu nozīme ir nenovērtējama, tie ir ar mums kopā it visur  – gan mājās, gan ikvienā uzņēmumā. Mūsu laikos krēsli vairs nav tikai vienkārša praktiska mēbele, kas tiek izmantota tikai lai apsēstos – nē, mūsu laikos krēsli ir arī dizaina lieta, kas neizsakāmi daudz ko pasaka par vietas dvēseli.   Nav svarīgi, vai tie ir bāra krēsli, konferenču krēsli vai atpūtas krēsli – neapšaubāmi ir vislabākā izvēle , lai atrastu optimālo risinājumu.

Šiem krēsliem ir vairāki būtiski plusi. Pirmkārt, tā ir izcila kvalitāte – garantē šo krēslu ilgmūžību un izturību.  Otrkārt, elegance – liekti līmētā finiera krēsli ir īpaši ar elegantām, liektām līnijām un formām, kas jebkurā interjerā iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, tas ir komforts, jo liekti līmētā finiera krēsli nav smagi – tie ir arī ergonomiski,jo aizņem maz vietas un tie ir kompakti pārvietojami. Vēl jo vairāk –  radītā produkcija ir gaumes paraugs, jo tos ir radījuši starptautiski novērtēti un pazīstami interjera dizaina mākslinieki, piemēram, Jakob Berg (Dānija),  Jakob Wagner (Dānija), O4I Design studio (Zviedrija), un citi.

Kāpēc izvēlēties  ražotos krēslus? Tāpēc, ka šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos pieredzi krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā, kas  sevī nes 3 pamatvērtības: kvalitāti, eleganci un komfortu.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šāda veida krēsli harmonizē jebkuru telpu. Stila gardēži atzinīgi novērtēs mēbeļu dizainu, ko īpaši radījuši pasaules vadošie interjera dizaineri no Dānijas, ASV, Norvēģijas un citurienes.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir izteikti viegli, tātad krēslus ir viegli pārvietot, turklāt krēsli veidoti tā, lai būtu veikli uzliekami viens uz otra un ērti glabājami.

Lai arī dizaineri ir ārzemju, paši krēsli ir ražoti šeit pie mums – Latvijā. Tas ir būtisks bonuss, jo tas nosaka gan mēbeļu piegādāšanas izmaksas un laiku, gan iespēju tos apskatīt realitātē , kamēr pirmkums vēl nav izdarīts.

Iegādājoties, piemēram, krēslus virtuvei vai bāra krēslus, ir būtiski ņemt vērā, ka krēsliem ir noteikti jābūt ērti tīrāmiem.

krēsli ir ērti saliekami viens uz otra kompaktai uzglabāšanai vai pārvietošanai

 

Ja vēlaties, lai krēsli nav bieži jāmaina un tie vienmēr izskatās gaumīgi, tad jums jāpasūta tie no ražotāja, kas atrodas šeit Latvijā, tātad ir atbildīgs savu klientu ptriekšā un rūpējas par personīgu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Vietējie ražotāji ir atbildīgi savu pircēju priekšā, jo tikai tādā veidā var ilgstoši noturēt nemainīgi izcilu reputāciju.

Ražotājs, kas atrodas Latvijā par katru savu darbu un klientu atbild ar savu reputāciju, tāpēc nešaubies, ka  stabili tur visaugstāko kvalitātes latiņu, kā arī nerimstoši rūpējas par to, lai katrs klients justos šeit gaidīts un apmierināts.

Uzticamas sadarbības partneris ir nozīmīgākā vērtība visos gadījomos, jo tas garantē gādās par izdošanos – tas ir spēkā gan jautājumos, kas attiecas uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava firmas iekārtošanu. Izvēlies profesionālu un modernu mēbeļu ražotāju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *