PVC logi pārvēršas par neatņemamu mitekļa daļu

Home / Bez tēmas / PVC logi pārvēršas par neatņemamu mitekļa daļu

Patlaban jau ir pašsaprotama lieta, ja, iebraucot padomju tipa ēkā, tiks nomainīti vecie koka logi uz jauniem kā arī modernajiem logiem. Biežāk tiks pirkti tie paši pvc logi, kur nenoliedzami lielu lomu spēlē logu stiprums, kvalitāte un zemas izmaksas. Nenoliedzami, šodien arī koka logi būs izturīgi, taču tā kā tie ir diezgan dārgi, daudzdzīvokļu mājās koka logi netiek likti. Plastikāta logi tik ļoti mums ir iepatikušies, ka tiek liktas arī palodzes un bīdāmās durvis no šī materiāla.

Alumīnija logi vai arī pvc logi, kam pievērst uzmanību?

Koka logi vai pvc logi, šī izvēle ir jau jāveic mājas celtniecības stadijā. Ja tik ļoti gribās padarīt māju skaistu un ekoloģisku, to var panākt, ja tiek uzstādīti koka logi. Bet šeit jāapzinās, kad šī tipa logi ir dārgi un prasa ļoti pamatīgu kopšanu. Turpretim plastikāta logi kalpo ilgi, izmaksā mazāk un ir viegli kopjami. Jau alumīnija logi bieži vien tiek uzstādīti rūpnīcās vai ražotnēs. Tiem ir laba uguns izturība, turklāt tie ir viegli pēc svara un viegli kopjami. Privātmājām reti, kad tiek uzstādīti alumīnija logi. Pēc logu izvēles ne mazāk svarīga lieta ir palodzes, tām jābūt atbilstošām logiem, bet arī jāpilda savas funkcijas.

Bīdāmās durvis un logi no viena ražotāja?

Latvijā vietas, kur varētu būt pasūtīti dažāda veida pakešu logi, ir tik daudzas. Turklāt parasti, tur, kur tiks sūtīti Jūsu logi, var tikt piedāvātas ne vien palodzes, bet pat bīdāmās durvis. Kam tad ir jāvērš sava uzmanība, kad ir meklēts uzņēmums, kas piedāvā logus? Nenoliedzami, ka galvenā lieta ir atsauksmes. Ja pārdevējs ir jauns tirgū, izpētiet kādu ražotāju pvc logi tiek piedāvāti. Kāds preču klāsts – vai piedāvājumā ir koka logi un alumīnija logi? Izpētiet logu konstrukcijas un preču piedāvājumu. Sazināties ar uzņēmumu, uzziniet, ko tie vēl piedāvā. Būtiski, lai būtu piedāvāta arī logu uzstādīšana. Pēc aprunāšanās parasti var saprast cik zinošs pārdevējs ir.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *