Supošana – veids, kādā veidā būt tuvākam dabai!

Home / Bez tēmas / Supošana – veids, kādā veidā būt tuvākam dabai!

Sup dēļi lielākai daļai no mums tiešām ne ar ko neatšķirsies no parastakā serfinga dēļa, pie tam tāda lieta nav bez iemesla. 2000. gadu sākumā viens slavens sērfotājs R.Tomass ierosināja alternatīvu, kad sērfošanai nav viļņu – Stand Up Paddle Boarding. Pēc viņa izpratnes, šis variants bija tikai paņēmiens, kā var uzturēt formu, uztrenēt izturību un līdzsvaru. Taču četrus gadus vēlāk, kad tas tika parādīts kādā no ASV kanāliem, sup izbraucieni saņēma savu popularitātes vilni. ASV iedzīvotaji supošanā saskatīja lielas izredzes un par centās, lai sūpošana kļūst par nacionālo sporta veidu. Pie mums ar prieku tika pieņemta supošana un pielāgota Latvijas dabai. No šī brīža sup izbraucieni pārvērtās par interesantu risinājumu, kad tiek izplānota atpūta ar draugiem vai ģimeni.

Sup izbraucieni, vai kāds tieši inventārs būs vajadzīgs?

Parasti sup dēļi no sērfa dēļiem atšķiras ar savu garumu un platumu, taču, ja pieminēta tiek profesionāla supošana, tad sup dēļi būs tādi paši kā serf bordi. Uz šodienu ir izveidots daudz dažādu savādāku dēļu variantu. Universālie sup dēļi būs noderīgi atpūtai uz ūdens, dēļi tūrismam, ir labs variants nesteidzīgām pastaigām pa ūdeni, reisu dēļi, kas ir ātri un tiek pielietoti sacenšoties. Protams, nevar aizmirst par sērfošanas dēļiem, savukārt pabeidz iedalījumu piepūšamie un cietie dēļi. Brīdī, kad būs rīkoti sup izbraucieni, parasti tiek izvēlēti piepūšamie sup dēļi. Tie ir ideāli, jo var ņemt jebkur, pie tam dažādas lidostas iekļāva dēļus sporta inventāra sarakstā. Visbiežāk tieši piepūšamie sup dēļi pārdošanā ir komplektā ar airi, pumpi, remonta komplektu, drošības pavadu un transportēšanas somu. Nav noliedzams, ka, piepūšamie sup dēļi pieejami cietā variantā, bet sērfotāji izvēlās labāk cietos dēļus.

Atpūta ar draugiem vai radiem – sup noma vai varbūt cita aktīvā atpūta pie dabas

Kļūst garlaicīgas pastaigas mežā vai arī fitnesa nodarbības zālē? Tik tiešām aktīvā atpūta pie ūdens jau ir tieši tas, kas ir nepieciešams! Šodien atpūtas variantus pie dabas pilnveido, turklāt tiek piedāvāts īrēt vasarnīcas, kar tad tiek pavadīta atpūta ar ģimeni vai draugiem. Bieži vien viesu māju īpašnieki piedāvā arī papildus pakalpojumus, kā piemēram, sup noma, laivu noma vai katamarānu noma, kad blakus ir ūdens. Dārgākas atpūtas piekritēji var izbaudīt arī tādu pakalpojumu, kā buru jahtas noma. Kā arī bieži vien viesu namu pakalpojumos ietilpst arī velosipēdu noma. Turklāt sup izbraucieni jau ir mūsdienu modes kliedziens, un gandīz katrs ceturtais izvēlās šo atpūtu. Ja supošana pāraug par hobiju, tad izdevīgāk jau ir, kad sup dēļi ir personīgie nevis sup noma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *