TELPU APKURES OPCIJAS MĀJAI

Home / Bez tēmas / TELPU APKURES OPCIJAS MĀJAI

Tuvojoties gada aukstajiem mēnešiem, viennozīmīgi kļūst aktuāls jautājums par telpu sildīšanu un apkurināšanu. Tiem, kuri dzīvo daudzdzīvokļu mājās, šāda problēma nav- namu apsaimniekotājs pieslēdz apkuri, sākoties drēgnam laikam, un pavasarī to atkal atslēdz. Taču, kāda veida alternatīvas ir parastām mūra krāsnīm un pilsētas apkures sistēmai privātmāju īpašniekiem? Jebkurā būvētā namā, pat tad, ja pamatā tam nav paredzēta apsilde ar krāsni vai kamīnu, mājokļa pašā vidū, visbiežāk, tiek ieprojektēts dūmvads, pat tad, ja tam it kā nav reāla pielietojuma. Tas atrodas mājokļa vidū, lai apsildes iekārtas būtu viegli pievienojamas no jebkuras telpas mājā. Preču katalogs apskatāms šeit!

 

KUR UN KO MEKLĒT LAI SILDĪTU MĀJU?

Pastāv dažādi telpu apsildes veidi. Ja dzīvojot privātājā, un negribat lietot elektrisko telpu apsildīšanu, tad eksistē iespēja ierīkot krāsniņu, kamīnu, plīti, granulu katlu un dažādus citus telpu apkures veidus. Istabas stūrī sprakšķoša malkas krāsns vai arī kamīns, allaž telpai ir piedevis jauku atmosfēru un omolību, papildus arī apsildot telpu. Krāsnis un kamīnkrāsnis katra tiek veidota tā, lai ne tikai pildītu savu funkcju, bet arī dizains iekļautos mājas interjērā. Tās ir askētiskas un arī  nemanāmas, taču tajā pat laikā lomu pildošanas. Stūra kamīnkrāsnis ir atsevišķa produktu grupa, kas ir mūsdienīgs risinājums tradicionālai vērtībai. Kamīnkrāsnīm ir lielas durvis un tajā sprakšķošās liesmas, kas ir mājīguma simbols, ir redzamas no katras vietas telpā. Universāliem un arī  praktiskiem cilvēkiem noderīgi un arī  interesanti liksies kamīnkrāsns un cepeškrāsns apvienojums. Neviena maltīte negaršo tā, kā cepta krāsniņā, kas tiek kurināta ar malku. Lūk, dzīvojot arī 21. gadsimtā ir iespējams iegūt šādu vietējo eksotiku savās mājās, ierīkojot kamīnkrāsni ar cepeškrāsni. Ja Jūsu īpašumā ir arī pirts, tad noteikti jāpievērš liela uzmanība tam, kā pirts telpa tiks piesildīta. Klientiem tiek piedāvāti dažādi risinājumi – gan mazākas krāsnis, kas piesilda saunas telpu, gan tādas, kas pilda dubultu funkciju, piesildot ne tikai pašu pirti, bet arī priekštelpu, kurā pirms un pēc pirts rituāla būtu patīkami uzkavēties jaukā kompānijā. Protams, arī pirts krāsnīm tiek nodrošināts lieliskais un arī  askētiskais skandināvu dizains.

 

Kā redzams, izvēles veidu telpu apkurināšanai netrūkst. To, vai telpu apkurei vajadzīgs kamīns, vai arī pietiks tikai ar krāsni, varat izlemt paši, vai konsultēties ar speciālistiem, taču, viens ir skaidrs – sprakšķoša malka istabā, vienmēr asociējas ar siltumu un arī  mājīgumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *