DAŽĀDA VEIDA PIEKARAMIE GRIESTI UN ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS PAR LABU CENU

Home / Bez tēmas / DAŽĀDA VEIDA PIEKARAMIE GRIESTI UN ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS PAR LABU CENU

Celtniecības nozarē inovatīvi un efektīvi risinājumi ir nepieciešamība, lai klientiem spētu piedāvāt vislabākos risinājumus ēku celtniecībā, renovācijā un energoefektivitātes nodrošināšanā. Griestu montāža ir svarīga iekšdarbu sastāvdaļa.

Montāžas darbi griestiem notiek gan ārpusē uz jumta, gan iekšpusē griestos. Ja ēka ir būvēta komercvajadzībām vai kā biroju ēka, tad lielisks risinājums šeit ir iekaramie griesti. Tie ir arī izplatīta izvēle loft tipa dzīvokļu īpašnieku vidū un ideāli piemēroti telpām kuru griestu augstums ir virs trīs metriem.

KĀDI IR IEKARAMO GRIESTU VEIDI?
Klientiem ir iespējams izvēlēties starp trīs veida iekaramajiem griestu veidiem. Open cell jeb šūnu griesti nodrošina līdz pat 90% atvērtas telpas, kuru izmēru regulē šūnas acs lielums. Ideāls risinājums tirdzniecības centros un birojos, gaiteņos un zālēs. Šūnas izmēram ir svarīga loma, ja vēlaties apslēpt pie griestiem montētās komunikācijas. Klienti, labprāt, izvēlas arī kasešu griestus. Tie tiek veidoti no iekarama rāmja, kurās tiek ievietotas kasetes moduļu veidā no dažādiem materiāliem un arī gaismas ķermeņi. Katra kasete ir viegli izņemama, attiecīgi radot elastīgas iespējas piekļūt griestu komunikācijām. Alumīnija dēlīšu griesti tiek ražoti no izturīga alumīnija un tērauda. Tie tiek montēti pamīšus blakus un atstatumu var pielāgot telpas un klienta vajadzībām. Ļoti bieži šāda veida griestus izmanto ārtelpās.

ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS MĀJĀM UN KOMERCTELPĀM.
Kad jāizlemj par fasādes apdari, pēdējā laikā ir populāri izvēlēties ārējās žalūzijas. Tās labi izskatās un pilda ne tikai dekoratīvas, bet arī energoefektīvas funkcijas. Ja telpā, kurā nevēlamies tik daudz saules gaismas, aizvelkam aizkarus vai žalūzijas, tad fasādes žalūzijas pilda līdzīgu funkciju, tikai tās ir statiskas. Tās var montēt arī priekšā logu ailēm, tādējādi regulējot gaismas plūsmu un temperatūras svārstības telpā. Tās bloķē tiešos saules starus, kas neuzkarsē ēkas fasādi, tādējādi normalizē temperatūru iekštelpās, kas, savukārt, palīdz ietaupīt gaisa kondicionēšanai vajadzīgos resursus. Fasādes žalūzijas ir iespējams arī krāsot, tādējādi pielāgojot tās pie eksterjera. Visas metāla konstrukcijas ir drošas un kalpos ilgi un godam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *