DĪVĀNU TĪRĪŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS.

Home / Bez tēmas / DĪVĀNU TĪRĪŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS.

Viena no svarīgākajām mēbelēm mājās ir dīvāns. Lai nopirktu ideālu dīvānu, iesākumā jāsaprot, pēc kādiem kritērijiem to izvēlēsieties. Ideāls dīvāns apvieno sevī izmēru, ērtumu un praktiskumu, jeb vienkāršāk sakot – tam ir jābūt ērtam ar viegli kopjamu virsu.

Dīvāni un citas mīkstās mēbeles izmanto visa ģimene un arī mājdzīvnieki, tādēļ, lai tas ilgāk kalpotu un nezaudētu ne tikai savas funkcionālās, bet arī vizuālās īpašības, dīvāni un klubkrēsli regulāri jātīra. Pats labākais ir tas, ka mēbeles nav nedz jāpārvieto, ned jāved ārā no mājām. Process ir ātrs, jo mēbeļu tīrīšana notiek uz vietas un pakalpojuma sniedzējs dodas pie pasūtītāja. Dīvānu tīrīšana mājās ir ērts un patīkams pakalpojums, jo tiek sniegts ekselents serviss, neizejot no mājām.

Uzzini vairāk – https://divanueksperti.lv/cenas/

MĒBEĻU TĪRĪŠANA – KAS JĀZINA UN KAM GATAVOTIES?
Mīksto mēbeļu tīrīšanas process nav sarežģīts un pat ne laikietilpīgs. Darba apjomu nosaka dažādi kritēriji, ieskaitot pārklājum auduma veidu un mēbeles izmēri. Kad tiek pieteikts mēbeļu tīrīšanas serviss, darbinieki pie klienta ierodas ar visu nepieciešamo lieliska rezultāta radīšanai. Iesākumā tiek veikta novērtēšana, lai saprastu, kā viss process tiks paveikts un darbi tiek paveikti vidēji stundas laikā, bieži vien pat ātrāk. Kad darbi pabeigti, tad aiz sevis viss tiek sakopts un sakārtots, attiecīgi atkrīt arī šī problēma. Šo varētu saukt par lielu plusu pakalpojuma sniedzēja labā. Apšuvuma materiāls, mēbeles veids un arī izmēri spēlē lielu lomu pakalpojuma cenas noteikšanai. Cenas tiek piemērotas gan fiksētas, gan mainīgas, atkarībā no mēbeles veida, izmēriem un materiāla.

SPILVENU UN ARĪ MATRAČU TĪRĪŠANA MĀAS APSTĀKĻOS.
Paklājs ir vēlviens mājokļa tekstilizstrādājumu veids, kas prasa rūpes un kopšanu, turklāt, ja tas telpā ir ieklāts kā mīkstais grīdas seguma veids, tad tā kopšana ir īpaši nozīmīga un dažkārt pat specifiska. Ja vēlaties pasūtīt arī paklāja tīrīšanas pakalpojumu, tas izmaksā vidēji no 5 – 10 eiro kvadrātmetrā. Līdzīgi mīksto mēbeļu ķīmiskajai tīrīšanai, arī paklāju iztīrīšana notiek ātri un bez liekām darbībām. Ir iespēja ķīmiski iztīrīt arī citas mīkstās mēbeles un aksesuārus – spilvenus, matračus un krēslus. Matrači un spilveni ir jātīra regulāri, savukārt ofisa mīksto mēbeļu tīrīšana var ne tikai paildzināt to mūžu, bet arī pilnībā izmainīt telpas atmosfēru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *