Funkcionālas sporta ortozes

Home / Bez tēmas / Funkcionālas sporta ortozes

Veselībai un komfortam ir ļoti ievērojama loma mūsu pašsajūtai ikdienā. Ikdienas gaitas un darbi tiek būtiski ietekmēti, ja jūtamies kaut nedaudz nekomfotabli savā ķermenī, noguruši un pilni emocionālas spriedes. Šādi mirkļi ir īpaši piemēroti tam, lai dotu savam ķermenim un garam iespēju atpūsties un uzlādēt spēkus. Dažāda veida rehabilitācijas procesi ir tie, kas allaž noder arī profilaktiskos brīžos un liek mūsu ķermenim un garam, burtiski, lidot. Kompresijas zeķes un to sniegtās priekšrocības nenoliedzami novērtēs grūtnieces, cilvēki pēc vēnu operācijām un vienkāršākām procedūrām, tie, kuriem ir ikdienā liela slodze kājām. Pieminējām jau topošās māmiņas, kuras noteikti novērtēs dažāda tipa grūtnieču jostas, kas ir noderīgs palīgs ne tikai grūtniecības laikā, bet arī pēc bērniņa piedzimšanas. Savukārt, ja vajadzīga nedaudz nopietnāka pieeja rehabilitācijai, tad dažāda veida ortozes sniegs lielu atbalstu ikdienas gaitām. Vari uzzināt vairāk šeit!

KOMPRESIJAS ZEĶU PRIEKŠROCĪBAS SLODZES REIZĒS.

Dažāda veida kompresijas apģērbs pēdējos gados ir kļuvis ļoti populārs. Lielu popularitātes blīvumu varam vērot sportistu un aktīvās atpūtas piekritēju vidū, kuri zem brīvā laika apģērba, pavelk kompresijas apģērbu. Šādā veidā ir iespēja mazināt noguruma un diskomforta radītās neērtības, jo kompresijas apģērbs uzlabo asinsriti slodzes gadījumos. Kompresijas zeķes ir nopērkamas gan aptiekās, gan dažādos e- veikalos, kas piedāvā šāda un līdzīga tipa aksesuārus. Tautā sauktas dēvētas arī kā vēnu zeķes, šis apģērba gabals būs ievērojams atbalsts arī lidojumu laikos, stāvoša darba darītājiem vai vienkārši profilaktiskos nolūkos.

 

KAD NEPIECIEŠAMS SAGĀDĀT ORTOZES?

Ortozes palīdz ikdienā atgūt un attīstīt zudušās pašaprūpes un ikdienas iemaņas, tāpēc tās ir īpaši vajadzīgas cilvēkiem pēcoperācijas un rehabilitācijas periodā, kā arī personām ar kustību traucējumiem. Ortozes var iedalīt sporta un medicīniskajās. Kā jau pēc apzīmējuma var saprast, sporta ortozes ir izplatītākas sportistu vidū, bet medicīniskās – rehabilitācijas periodā. Ir iespēja nopirkt ortozes celim, potītes ortozes, ortozes elkonim, bandāžas, sporta ortozes celim un potītēm. Lai iegādātos maksimāli piemērotas ortozes un bandāžas, ieteikums konsultēties ar funkcionālo speciālistu, jeb ergoterapeitu, par vislabāko risinājumu un piemērotāko ortozi konkrētajai problēmai.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *