KĀ IZVĒLĒTIES LOGUS?

Home / Bez tēmas / KĀ IZVĒLĒTIES LOGUS?

Vai spējat iedomāties kādu māju, kurai nebūtu logu? Protams, ka nē, arī mēs to nevaram, tādēļ ir svarīgi, lai jebkurai ēkai tiktu rasts risinājums tam, lai skats uz ārpasauli būtu patīkams un ērts. 21. gadsimtā ir iespējams atrast daudz un dažādus risinājumus piemērotu logu iebūvei, lai tie būtu funkcionāli un piemēroti jebkurai ēkai.

Mūsdienās klienti izvēlas izmantot dažāda tipa risinājumus logu instalācijai savās mājās. Logi tiek iedalīti trīs lielās kategorijās – alumīnija logi, koka logi un pvc jeb plastmasas logi. Pareiza logu instalācija mājās, nodrošina kvalitatīvu un drošu ventilāciju, mazina kondensāta uzkrāšanos un novērš pelējuma rašanos.

PVC LOGU ĪPAŠĪBAS.
Populārākā izvēle klientu vidū, kad ir runa par logu iebūvēšanu vai nomaiņu, ir plastmasas logi. Tautā vienkārši saukti par plastmasas logiem, Latvijā sāka kļūt populāri šā gadsimta sākumā, kad to pieprasījums sāka augt ļoti lielos apmēros. Tos uzstāda gan dzivojamām, gan saimniecības telpām, tie ir pieejami dažādos izmēros un formās, ar un bez vērtnēm, kā arī populāras līdz ar to ir šāda paša tipa durvis balkoniem, lodžijām un izejām uz pagalmu. PVC logi savu kvalitāti nodrošina ne tikai ar iebūvēto sistēmu, bet arī furnitūru, palodzes, stikla kvalitāti un citiem rādītājiem.

KOKA LOGI.
Lai arī divtūkstoš gadu sākumā plastmasas logi sāka slavas gājienu Latvijā, koka logi nav palikuši aizmirstībā, pie tam, tie sāk palēnām atgriezties un lieliski iekļaujas mūsdienu interjēra dizainā un arhitektūrā. Koka logi, kas neskaitāmus gadsimtus ir kalpojuši jebkurā celtnē jebkurā pasaules malā, straujiem soļiem ir panākuši citu logu veidu popularitāti un nodrošina tādas pašas siltuma un skaņas izolācijas iespējas mājoklī. Arī koka logi ir pieejami dažādās formās un izmēros, tie ir tik pat funkcionāli kā PVC logi un, protams, dabai draudzīgi un ekoloģiski, pie tam, pieejami visdažādākajā krāsu klāstā.

ALUMĪNIJA LOGU ĪPAŠĪBAS.
Ne tik izplatīta, taču nebūt ne nepopulāra ir klientu izvēle par labu alumīnija logiem. Ungunsizturība, augsts skaņas un siltuma izolācijas līmenis ir trīs galvenie iemesli, kādēļ klienti dod priekšroku šī materiāla logiem. Par spīti savam plānumam, tie kalpos gadiem ilgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *