Kā var gudri izvēlēties ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim?

Home / Bez tēmas / Kā var gudri izvēlēties ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim?

Arī nav svarīgi vai, piemēram, šīs jau ir ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, tām būtu jāatbilst stingriem izturības kritērijiem, jānodrošina augsts drošības parametrs, un arī jācenšas novērst ļaunprātīgas ienākšanas mēģinājumus. Pie tam kā durvis dzīvoklim, tā arī mājai ir jābūt ar atbilstošām siltumizolācijas īpašībām, ergonomiskumu, ērtām lietošanā kā arī jāvar pasargāt no ārpuses trokšņiem. Kā arī ārdurvis ir tāda mājas daļa, kurai būtu jābūt ārēji pievilcīgai, jo ​​tās ir katras ēkas seja. Durvīm, kā dizaina elementiem, izcili jāsaplūst apkārtējā interjerā, kā arī jābūt saskanīgam ar ēkas vispārējo stilu.

Kādā veidā dalās ārdurvis dzīvoklim?

Ārdurvju konstrukcijas ir klasificētas pēc to materiāla, no kura viņas taisītas: koks; metals jeb dzelzs; stikls; plastmasa. Pilnībā koka durvis jau tiek izmantotas reti, tā kā tās nevar nodrošināt nepieciešamo drošības līmeni. Tām atrod pielietojumu premium klases mājās, dažādās iestādēs un vietās, kur tad ir atbalsts vēl kādām aizsardzības sistēmām. Populārākas ārdurvis privātmājām jau ir no ozlolmasīva un tās ir dārgas.
Pieprasītākās un populārākās būs metāla durvis dzīvoklim, kurām būs drošība kā arī pietiekoša siltumizolācija. Metāla ārdurvis ir smagi iekļūt un tās nevar aizdedzināt. Pats metāls tad ir pārklāts ar dažādiem pretkorozijas savienojumiem un var būt apšūts arī ar atšķirīgiem materiāliem, kā piemēram, mdf, pvc vai koka apšuvums, tādas ārdurvis dzīvoklim iespējams iekļaut jebkādā dizainā.
Alumīnija ārdurvis, kas parasti ir bīdāmā veidā, ir pieprasītas garāžās un noliktavās, ka ieeja aizsargātā teritorijā un tamlīdzīgās vietās.
Stikla ārdurvis var tikt uzliktas tirdzniecības centros, birojos, biznesa centros un dažreiz dārgās mājās, bet kā jau otrās durvis.
Plastmasas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai tiek izvēlētas ārkārtīgi reti, jo nespēj garantēt nepieciešamo drošību un uzticamību to slēdzenēm.

Kāda tipa ārdurvis labāk ir uzlikt?

Modernais būvmateriālu un būvniecības pakalpojumu tirgus būs noteikti pārpildīts tieši ar milzīgo piedāvājumu, kādas tad varētu būt ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām. Tajā pašā laikā iespējams pamanīt visplašāko cenu diapazonu, dažādus materiālus, diezgan dažnedažādas slēdzenes un stili. Nolemt, kāda veida durvis dzīvoklim jau ir piemērotākās, nemaz nav vienkārši. Galu galā, pasūtot ārdurvis, jāskatās:

  • drošības aspekts;
  • trokšņu absorbācijas vai siltumizolācijas īpašības;
  • kopējais dizains;
  • izturība;
  • atbilstoša cenu.

Durvīm būtu jābūt viegli lietojamām, viegli veramām ciet un vēl veramām vaļā, un jānovērš iepriekš negaidīta atvēršanās, kad slēdzene būs neaizslēgta. No konstrukcijas elementiem īpaša vērība jāvērš durvju vērtnēm, kopējam konstrukcijām, eņģēm un iebūvētās actiņas ierīcēm, un arī svarīgas ir metāla durvju slēdzenes vai arī pavisam cita tipa durvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *