Kredīti internetā un vēl sms kredīti – vai varbūt ir vērts pamēģināt?

Home / Bez tēmas / Kredīti internetā un vēl sms kredīti – vai varbūt ir vērts pamēģināt?

Pat tagad ne jau visu banku piedāvājumā ir kredīti internetā, šobrīd šis variants vairāk jau ir nebanku kredītiestāžu piedāvājums. Kredīts internetā ir un būs viegli izmantojams variants, kā var saņemt vajadzīgo summu ļoti ātri, tomēr daži klienti vilcinās to izmantot. Pieteikšanās kredītam, lietojot internetu, ne ar ko neatšķiras no pašas bankas apmeklēšanas.

Šeit tiek sastādīts pieteikums, saņemts apstiprinājums un tad nauda. Visas manipulācijas notiek izmantojot i-banku vai, piemēram, personīgo klienta kontu. Vēl viens plus ir tajā, kad pieteikties var uzreiz vairākās kredītiestādēs. Tas ievērojami palielina apstiprināšanas iespējas. Zemāk var lasīt, ar ko tad īsti kredīts online atšķiras no bankas kredīta, un kam jāvērš pastiprināta uzmanība, piesakoties kredītam.

Kredīts internetā – plusi un visi mīnusi

Pievēršoties priekšrocībām un arī trūkumiem, ko sms kredīti vai arī citi kredīti internetā sevī slēpj, vispirms jāpievēršas tieši mīnusiem. Tad šeit pirmās briesmas uzrodas aizņēmēja neuzmanības dēļ. Šeit tiek pieteikts kredīts, bet netiek lasīti paša līguma nosacījumi. Bieži vien, protams, lai piesaistītu klientus, tiek norādīts minimālais % daudzums. Pētot noteikumus, % ir daudz lielāks. Kā vēl viena problēma ir par personīgās info nodošanu krāpniekiem. Pasargāt sevi no tā ir vienkārši. Kredīts internetā jāformē tikai pie drošām kredītiestādēm.
Plusi:

  • Izdevība piedalīties dažādās akcijās, kā arī sezonālos akcijas piedāvājumos;
  • anketas izvērtēšanas ātrums, kā arī momentāla kredīta saņemšana uz kontu;
  • iespēja izvēlēties finansējumu bez papildus liekiem dokumentiem vai pat ar kredītvēsturi, kas neapmierinātu bankas;
  • nebūs nepieciešams doties uz bankas ofisu.
  • Izsniedzot kredītkarti, eksistē iespēja iegūt pazeminātu procentu likmi, ilgāku labvēlības periodu. Ir bankas, kas var piedāvāt jauniem klientiem nenākt atvērt kontu un parakstīt visus dokumentus. Kurjers pats piegādās visus dokumentus uz mājām, bet Jūs saņemsiet naudu.

Saprotams, ka tieši kredīti internetā ir diezgan daudzsološa nozare, kura sniedz iespēju iegūt patīkamus nosacījumus. Taču, lai aizsargātu savas intereses, tomēr ir cītīgi jāizlasa visi dokumenti, bet pirms tam, kā izvēlaties kredītiestādi, mēģiniet uzzināt vairāk par atsauksmēm. Pārdomājiet ne tikai % likmi, bet arī pārmaksājuma kopējo summu, tā var ietvert komisiju un arī papildu pakalpojumus.

SMS kredīti – pamata elementi

Pats sms kredīts tad ir īsa termiņa mikrokredīts, ko aizņēmējs ir saņēmis, izmantojot mobilo īsziņu, kas atnāk uz mobilo tālruni. Lietojot doto aizdevuma veidu, klients pilda vienkāršotu pieteikuma izskatīšanas procedūru. Standartā tiek piešķirts kredīts no 100 – 1000 eiro. Bez šaubām, tādā gadījumā aizdevums būs jūtami dārgāks klientam, tāpēc šis veids jau ir aktuāls tikai neparedzēta naudas trūkuma gadījumā, kad rodas nepieciešamība līdzekļus ātri papildināt. Bet, ņemot vērā to, ka sms kredīts jau ir diezgan viegli pieejams, tam tomēr ir ievērojams krāpniecības risks, tādēļ nesniedziet informāciju par sevi un bankas pieejas citām personām. Aizņematies atbildīgi, labi izvērtējot savu maksātspēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *