KUR ATRAST SUŠI RECEPTES?

Home / Bez tēmas / KUR ATRAST SUŠI RECEPTES?

Ja agrāk suši tika uzskatīts par eksotisku ēdienu, tad mūsdienās būs grūti uziet kādu sabiedriskās ēdināšanas vietu, kas šo ēdienu nav iekļāvis savā ēdienkartē. Ja rosīšanās virtuvē nav sveša lieta, tad sushi varētu pagatavot arī mājas apstākļos, jo visu, kas nepieciešams, var iegūt un iegādāties katrā pārtikas veikalā, tajā skaitā piedevas un nori lapas. Ja sushi ēdienkartē nebūtu sveša lieta, tad to austrumnieciskie nosaukumu nav nekāds pārsteigums, bet, ja baudat tos pirmo reizi, var veidoties neizpratne par jēdzieniem Maki, Nigiri, Masago un tamlīdzīgiem terminiem, bet, satraukumm nebūtu pamata, jo jebkurš restorāns ēdiena aprakstā noteikti ir iekļāvis sastāvdaļu skaidrojumu. Uzzini vairāk lasot šeit!

Ieejot jebkura suši restorāna, ēdienkartē paveras skats uz daudz desmitu dažādiem sushi maki un arī nigiri veidiem – lieli, mazi, karsti, auksti, cepti – kādus tikai sirds vēlētos. Sushi ir elastīgs ēdiens un to var gatavot gan sekojot neskaitāmām receptēm, gan pildījumā, papildus rīsiem, likt arī ko citu, pat gaļu, piemēram, vistu. Sushi receptes ir iespējams atrast gan atšķirīgos ēdienu gatavošanas portālos, gan grāmatās, gan iedvesmu mēdz smelties no jau baudītiem kulināriem šedevriem. Izplatītākie sushi varianti ir maki rolli ar lasi, gurķiem vai arī avokado. Šis ēdiens var atšķirties ne tikai ar tā sastāvu, bet arī saturu, jo noteikti ir sushi veidi, kuriem rīsi ir ārpusē, garnēti ar dažādām sēkliņām vai arī ikriem. Daudziem būs pārsteigums, ka suši ir opcija arī cept. Vispopulārāk noteikti ir tos apcept tempura mīklā vai arī izveidot dažādas karsto piedevu cepurītes, piemēram, ar sieru. Arī veģetārieši un arī vegāni var baudīt sushi. Tādos gadījumos, tie tiek gatavoti kopā ar atšķirīgiem dārzeņiem vai tofu.

SUŠI PIEGĀDES CENAS RĪGĀ UN RAJONĀ.
Dzīvojam tomēr steidzīgā laikmetā un arī ēdiena gatavošanai, bieži vien, laika nepietiek tik daudz kā vēlētos, tālab parocīgi izmantot ēdienu piegādes pakalpojumus un sushi pasūtīt uz mājām. Pēdējā laikā īpaši populārs ir kļuvis suši ēstuves koncepts, kas darbojas vien uz piegādes pasūtījumu apkalpošanu. Šādā veidā noteikti ir daudz ātrāk iespējams apkalpot klientus kā arī piedāvāt diezgan lielu ēdienu klāstu, tajā skaitā ļoti iecienītos suši komplektus, jeb setus. Arī sushi akcijas piedāvājumi noteikti ir ļoti pieprasīti kā arī izplatīti. Visbiežāk, šādā veidā ir iespējams nobaudīt dažādus maki un nigiri veidus, kas, katru pērkot atsevišķi, maksātu krietni dārgāk. Sushi piegāde Rīgā ir sadalīta zonās, un arī, jo lielāks pasūtījums, var saņemt bezmaksas piegādes iespēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *