LABIEKĀRTOŠANAS UN GARĀŽU MONTĀŽAS PAKALPOJUMI LATVIJĀ

Home / Bez tēmas / LABIEKĀRTOŠANAS UN GARĀŽU MONTĀŽAS PAKALPOJUMI LATVIJĀ

Pasaulē jau sen, taču pie mums salīdzinoši jauns ir piedāvājums apdares, celtniecības un montāžas darbu paveikšana, izmantojot vienu uzņēmumu. Jebkurš, kurš saistīts ar celtniecības darbiem zina, ka lieka cilvēku burzma rada nobīdes no termiņiem un darbu grafiks tiek kavēts. Viena pakalpojumu sniedzēja ietvaros ir iespējams izmantot labiekārtošanas, celtniecības un montāžas darbus.

Bruģa ieklāšana ir labākais veids, kā izveidot savā īpašumā piebraucamo ceļu, taciņas un ietvi. Lai ieklātu bruģi, iesākumā jānovērtē jau esošā seguma kvalitāte un jāizvēlas optimālākais, funkcionālākais un arī vizuāli piemērotākais risinājums, ko palīdzēs izdarīt zinoši meistari.

KĀ TIEK UZSTĀDĪTAS MODUĻU GARĀŽAS UN ANGĀRI?

Ir dažāda tipa saliekamās garāžas. Garāžu veidus nosaka pēc jumta tipa, attiecīgi tas nosaka arī izmaksas un uzstādīšanas veidu. Garāžas nav tikai mazajiem transportlīdzekļiem, bet arī lielajai tehnikai – traktoriem un kombainiem. Moduļu garāžu celtniecība ir jauna tendence, ko ar vien vairāk un biežāk izmanto klienti arī Latvijā(vairāk skatīt te – jumta segumi). Klienta vēlmes, vajadzības un iespējas tiek ņemtas vērā garāžu uzstādīšanas procesā. Iespējams izvēlēties starp akrila un dzelzs garāžām. Ar akrila garāžām saistās nedaudz lielākas izmaksas. Klienta vajadzības un iespējas vienmēr tiek liktas pirmajā vietā.

KĀ LIETOT VISAS ANGĀRU SNIEGTĀS IESPĒJAS?

Angāri pēdējos gados kļūst ar vien populārāki dažādu saimniecību īpašniekiem. Angāri ir daudzfunkcionālas ēkas, kurām tiek atrasti dažādi pielietojumi. Netrūkst piemēru par to, ka angāri tiek izmantoti ne tikai transportlīdzekļu, ražas un dažādu citu mantu glabāšanai, bet angāros mēdz rīkot pat pasākumus. Nav problēmu arī saistībā ar angāru transportēšanu, jo būve ir mobila un to var pārvietot. Ņemot vērā Latvijas laikapstākļus, klientiem ir aktuāla arī apsildāmu angāru uzstādīšana. Apsildāmos angāros ir iespējams ne tikai turēt tehniku un citas lielgabarīta lietas, bet arī izmantot kā darbnīcas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *