Mazlietotas riepas – zelta vidusceļš

Home / Bez tēmas / Mazlietotas riepas – zelta vidusceļš

Lietojot tās pašas vairākas sezonas, to nodilums noteikti būs labi ievērojams, tādēļ savlaicīgi jāmeklē jauns riepu komplekts. Savukārt jaunas automašīnas riepas krasi samazinās bremzēšanas ceļa garumu un nodrošinās drošu braukšanu jebkādos laikapstākļos. Klientiem, kas grib ietaupīt savus līdzekļus, riepu serviss sagatavojis īpašu klāstu, kurā apkopotas mazlietotas riepas. Pavisam skaidrs ir tas, ka lietotas riepas nekādā ziņā neietekmēs braukšanas kvalitāti, jo to stāvoklis un protektora atlikums tiek rūpīgi apskatīts uz montāžas stenda. Vērienīgā riepu garāža nodrošina visai plašas izvēles iespējas, tāpēc lētas riepas, kas paredzētas Tavam auto, nebūs grūti atrast.

Kā atrast riepas ziemai?

Plānojot pirkt lietotas ziemas riepas savam auto, vienmēr jāatceras, ka tās visbiežāk būs piemērotas 1-2 sezonām, taču daudziem tas ir ekonomiskākais variants. Ziemas riepas laikus jāuzmontē tāpēc, ka sniegs var parādīties pēkšņi, līdz ar to var rasties problēmas ar saķeri. Riepu noliktava piedāvā auto riepas gan bezceļu auto, gan vieglajām automašīnām, tādēļ vienmēr varēsi saņemt vajadzīgo. Tu jau būsi sapratis, ka riepas Dreiliņi spēj atrast visu nepieciešamo, jo iespējams pasūtīt arī auto riepas ar lielāku diametru. Citā sortimentā redzami lietie diski, kuru ievērojamākais pluss ir nelielais svars, tālab būs pavisam viegli bremzēt. Lietoti auto diski būs izdevīgāki, tomēr jebkurā gadījumā svarīgi ielāgot riepu izmēru un diska stiprinājuma diametru.

Kādēļ izvēlēties lietotas riepas?

Piedāvātās lietotas vasaras riepas noliktavā nokļūst tieši no Vācijas, pietam to protektors ir aptuveni 6-9 mm. Riepas Rīgā paredzētas tiem, kas grib atrast vasaras riepas ērtai un patīkamai braukšanai. Riepas Ulbrokā iespējams atstāt arī uzglabāšanai līdz nākamai sezonai, konkrētās izmaksas visiem komplektiem ir identiskas. Servisa telpās iespējama profesionāla riepu montāža, kuras laikā tiek padomāts par katru sīkumu. Ja tiek konstatēti dažādi ventiļu bojājumi un citas būtiskas problēmas, speciālisti par to informē klientu un uzreiz sniedz savu palīdzību. Riepu maiņa tiek veikta vismaz 2 reizes gadā, tieši tikpat bieži vajadzīga arī balansēšana, lai nebūtu grūti vadīt šo auto.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *