MĪKSTO MĒBEĻU TĪRĪŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS.

Home / Bez tēmas / MĪKSTO MĒBEĻU TĪRĪŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS.

Daudzos mājokļos dīvāna izvēlei tiek pie”skirta īpaši liela nozīme. Jo lielāka ģimene, jo lielāks dīvāns nepieciešams, kas nozīmē arī biežāku tā kopšanu un tīrīšanu. Svarīgi izvēlēties dīvānu, kas sevī apvieno praktiskumu un ērtumu kā arī vieglu kopšanu, jo tas būtiski palielina tā kalpošanas laiku.

Mīksto mēbeļu ķīmiskā tīrīšana ir izplatīts un plaši pieprasīts pakalpojums, turklāt, tas nav nedz dārgi, nedz laikietilpīgi. Sākotnēji varētu šķist, ka tas ir ļoti laikietilpīgs un sarežģīts prcess, taču nebūt ne – mēbeļu ķīmiskā tīrīšana ir pieejama jūsu mājās. To var veikt profesionāli darbinieki vai arī, ja tīrīšanas apjoms nav tik liels, ir iespējams iznomāt tehniku un to darīt pašam.

KĀDAS SAKOPŠANAS METODES LIETO MĪKSTO MĒBEĻU TĪRĪŠANAI?
Mīksto mēbeļu tīrīšanas process nav sarežģīts un pat ne laikietilpīgs. Daudz kas ir atkarīgs no mēbeles izmēriem, netīruma pakāpes un arī mēbeles pārklājuma auduma. Piesakot īrīšanas pakalpojumu, komanda pie klienta ierodas ar visu nepieciešamo tehniku un tīrīšanas līdzekļiem. Iesākumā tiek veikta novērtēšana, lai saprastu, kā viss process tiks paveikts un darbi tiek paveikti vidēji stundas laikā, bieži vien pat ātrāk. Kad darbi pabeigti, tad aiz sevis viss tiek sakopts un sakārtots, attiecīgi atkrīt arī šī problēma. Arī pēc darbu paveikšanas viss tiek sakopts un sakārtots, kas ir vēl viens plus pakalpojuma sniedzējam. Cenu piemērošana notiek individuāli, balstoties pēc mēbeles veida, izmēriem un apšuvuma materiāla. Cenas tiek piemērotas gan fiksētas, gan mainīgas, atkarībā no mēbeles veida, izmēriem un materiāla.

PAKLĀJU UN MATRAČU TĪRĪŠANAS PAKALPOJUMS.
Vēl viens no mājoklī atrodamajiem tekstilizstrādājumiem, kura kopšana mēdz sagādāt galvassāpes, ir paklājs, turklāt, ja tas ir ieklāts kā mīkstais grīdas segums visā telpā, tā kopšana atsevišķos gadījumos var sagādāt īpaši lielas galvassāpes. Ja vēlaties pasūtīt arī paklāja tīrīšanas pakalpojumu, tas izmaksā vidēji no 5 – 10 eiro kvadrātmetrā. Paklāju ķīmiskā tīrīšana notiek tik pat ātri un ērti kā mēbeļu ķīmiskā tīrīšana. Ir iespēja ķīmiski iztīrīt arī citas mīkstās mēbeles un aksesuārus – spilvenus, matračus un krēslus. Matrači un spilveni ir jātīra regulāri, savukārt ofisa mīksto mēbeļu tīrīšana var ne tikai paildzināt to mūžu, bet arī pilnībā izmainīt telpas atmosfēru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *