TEICAAS KVALITĀTES RIEPU SERVISA PAKALPOJUMI

Home / Bez tēmas / TEICAAS KVALITĀTES RIEPU SERVISA PAKALPOJUMI

Par riepu stāvokli savai automašīnai ir nepieciešams pārliecināties regulāri, lai uz ceļa braukšanas laikā nerastos lieki pārsteigumi. No decembra līdz martam ir obligāta prasība lietot ziemas riepas, taču, viss atkarīgs no patiesajiem laikapstākļiem aiz loga, nevis kalendārā.

Uz vasaras riepām te ieteicams pāriet tad, kad dažas dienas ir bijis siltāks par +7 grādiem, taču uz ziemas riepām, kad stabiņš ir noslīdējis zem šīs atzīmes.

RIEPU UN DISKU MONTĀŽA, SERVISS UN APKOPE

Riepu un disku serviss piedāvā plaša spektra pakalpojumus, kas īpaši aktuāli kļūst laikā, kad nepieciešama riepu maiņa piemērota sezonai. Lai arī pastāv trīs veidu riepas – vissezonas, ziemas un vasaras, katra no tām ir ar savām fiziskajām īpašībām, kas paredzētas braukšanai konkrētos laikapstākļos. Ziemas riepas nepaliek cietas aukstā laikā, taču uz karsta asfalta var sākt deformēties. Vasaras riepas aukstā laikā zaudē savu elastību un nav piemērotas braukšanai, turpretī vissezonas riepas, lai arī braucamas cauru gadu, sāk zaudēt savas īpašības zemos mīnuss grādos. Piemērotu riepu izvēlē padoms jālūdz servisa darbiniekiem, lai novērtētu ne tikai braukšanas paradumus, bet arī ceļus, pa kuriem ikdienā pārvietojaties.

RIEPU SERVISA PAKALPOJUMI AR GARANTIJU

Laipna apkalpošana, profesionāla pieeja un serviss ir tie svarīgākie iemesli, kādēļ klienti atgriežas un izvēlas tieši konkrēto pakalpojumu sniedzēju. Servisa kvalitātei ir liela nozīme, jo norāda uz zinošiem darbiniekiem, augstu ētikas un zināšanu klāstu, kas tiek pielietots atbilstoši standartiem un klientiem nav jāuztraucas par to, ka auto varētu sākt niķoties nepareizā vietā un laikā. Jebkuram klientiem tiek nodrošināts vislabākais serviss neatkarīgi no pakalpojuma izmaksām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *