Uzlīmju izgatavošana – atlases nosacījumi

Home / Bez tēmas / Uzlīmju izgatavošana – atlases nosacījumi

Uzlīmes tiešām ir viena no biznesa reklamēšanas vai identitātes atspoguļošanas veidiem. Uzlīmju izgatavošana tiek īstenota uz paša papīra vai varbūt plēves pamata, kur aizmugurējā puse tiek pārklāta jau ar līmi. Uzlīmju apakšdaļa parasti jau ir papīrs, kas jau pasargā lipīgo pusi no pielipšanas virsmai pirms laika.

Tās priekšējā pusē jau ir attēls vai teksts. Uzlīmes parasti tiks pielietotas praktiski uz jebkādas virsmas, kas ir līdzena, (pvc, stikls, metāls). Taču drukas veikals bieži vien sākumā izraugās līmes pamatu, kad ir skaidrs uz kādas tieši virsmas klients līmēs uzlīmes.

Uzlīmju izgatavošana un tieši šo ražošanas tehnoloģiju varianti

Interesanti, bet uzlīmju izgatavošana, kā arī tās metodes izvēle ir atkarīga no krāsas izvēles, attēla, pasūtītā skaita, izejmateriāliem un citiem momentiem, kā arī cena būs no tā atkarīga. Pieprasītas metodes, kā pasūtīt un drukāt uzlīmes:
-Digitālā druka. Šeit nebūs vajadzīgs sagatavošanās posms, tāpēc būs ekonomiski izdevīga uzlīmju izgatavošana tieši mazām tirāžām, bet, pieaugot pasūtījuma apjomam, pašizmaksa diez vai samazināsies.
-Fleksogrāfija. Šī tehnoloģija parasti tiek izvēlēta, kad būs pasūtīta uzlīmju izgatavošana lielā skaitā – sākot ar piecdesmit tūkstošiem gabalu. Tehnoloģija jau ir piemērota darbam ar tiešām dažādiem materiāliem, pats attēls būs spilgts un kvalitatīvs.
-Termopārneses jeb folija uzlīmes druka. Šī metode izdevīga nelielām tirāžām, kas ir no 1000 vienībām. Šeit vajadzīgs īpašs printeris. Šajā gadījumā iespējams darboties ar kartonu, tekstilizstrādājumiem, papīru, sintētiskiem materiāliem. Tādas apaļas uzlīmes būs spēcīgas pret jebkāda veida ultravioleto staru ietekmi, temperatūras svārstībām.
-Ofseta druka. Piemērots drukāšanai uz kartona un papīra. Tādā izkārtojumā pasūtīt uzlīmes izdevīgi vidēji lielām tirāžām.
-Termiskā drukāšana – Līdzīga termopārneses drukai, taču ar sliktākas kvalitātes rezultātu. Atbilstošs tāda veida produkcijas aplīmēšanai, kuriem ir mazs glabāšanas laiks – apmēram 3-4 mēneši.
-Karstā drukāšana jau ir labi piemērota etiķetes uzlīmes dizainam. Attēls būs novietots no klišejas uz darba virsmu zem spiediena, ņemot vērā noteiktu temperatūru. Piemērots drukāšanai uz plēves vai auduma, ādas, izvēloties hologrāfiskas vai metalizētas krāsas. Drukāšanas veikšanas termiņu nosaka izkārtojuma sarežģītība, sūtījuma daudzums vai citi kritēriji.

Kurā vietā iespējams pasūtīt personalizētas uzlīmes un ne vien?

Mūsdienās būtu izdevīgāk un arī parocīgāk izmēģināt to drukas veikalu pakalpojumus, kuriem eksistē sava personīga ražošana. Griežoties reklāmas aģentūrā, šeit klients saskaras tikai ar starpnieku, kas gūst peļņu kā no ražotāja, tā arī no pasūtītāja. Griežoties jau pēc pasūtījuma, ir jāsaprot kādu tieši pakalpojumu klāstu vēlaties, vai tas būs dažu uzlīmju izgatavošana, kuru var viegli sūtīt pašam, apmaksāt un ātri saņemt. Vai, piemēram, būs vajadzīgs ievērojams pasūtījums, kuram nepieciešams līgums ar tajā atrunātajiem termiņiem. Saprotiet savus apjomus un sameklējiet atbilstošu kompāniju. Pēc tam vajadzētu iepazīties ar klientu atsauksmēm un vēl mājas lapu, lai varētu būt drošiem par savu izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *