Vai sushi ir veselīgs ēdiens?

Home / Bez tēmas / Vai sushi ir veselīgs ēdiens?

Ikvienā valstī Japāņu suši pagatavošana tiešām ir dažāda un visbiežāk nepareiza. Tik tiešām īsti sushi Japānā ir svētku ēdiens, turklāt salīdzinoši dārgs, ne tā kā pie mums – ikdienas gardums. Sushi receptes būs uzticētas tieši tiem pavāriem, kuri bija izgājuši 3 gadu mācīšanās, jo vien tādi pavāri tik tiešām saprot, kādā veidā tiks pagatavoti suši un rolli. Vēl daudz vairāk ir pieejama sushi pusdienu piegāde uz mājām, tas šodien būs pieejams var teikt jebkurā mūsu valsts pilsētā. Taču nevienā citā pilsētā nav tik ļoti liels daudzums, kā suši Rīgā. Ikvienam būs varbūtība izvēlēties starp ļoti daudziem un arī sameklēt labāko restorānu, kur var būt sūtīta sushi piegāde.

Kāda veida suši receptes jau ir visgaršīgākās?

Vairāku variantu suši pagatavošana ietver rīsu izmantošanu. Kā papildus sushi receptes sastāvdaļas tiešām var pielietot dažādu veidu garneles, zivis, dārzeņus un pat augļus, kā arī garšvielas un mērces. Suši varētu atšķirties arī pēc taisīšanas stila jeb tīšanas tehnikas. Savukārt Hosomaki suši atšķiras no citiem ar saviem nelielajiem izmēriem, kas nepārsniedz 2-3 cm. Šāda veida sushi veidošana tiek realizēta, lietojot vienu pildījumu un rīsus. To sastāvdaļas tiek ieliktas nelielā nori lapā, bet Futomaki ir lielie suši. Tie ir gatavoti no dažādiem komponentiem un iesaiņots nori. Viena suši diametrs var būt līdz pat pieciem cm. Uramaki jeb suši iekšpusē. Šajā gadījumā nori ir iesaiņots vienīgi pildījums, bet rīsi paliek ārpusē, ierāmējot katru porciju. Temaki jeb konusi. Varētu būt, ka šie suši Rīgā būs ne visās iestādēs pieejami. Tie izskatās konusa veidā, kas pagatavots no nori un aizpildīts ar vārītiem rīsiem un jūras veltēm. Šādu suši lielums varētu sasniegt desmit cm. Un nenoliedzami ikvienam zināmā Philadelfija, šo suši piegāde Rīgā jau ir ļoti pieprasīta.

Kurā vietā eksistē labākās sushi akcijas?

Šodien populārākā droši vien ir pati suši piegāde, tas jau ir ātrs kā arī garšīgs ēdiens, pie tam tiešām var mums pavērt tik atšķirīgas garšas izjūtas. Bet kur tad būs vislabākā suši piegāde Rīgā? Un arī kur paēst Rīgā garšīgus sushi uz vietas? Nav noliedzams, ka svarīga būs restorana ēdienkarte, šeit jau var redzēt gan suši veidu, gan cenas. Parasti izdevīgāki būs tieši suši komplekti, tādēļ pirms izdarīt pasūtījumu uzziniet visu par piedāvājuma klāstu, kā arī pievērsiet uzmanību, kādas tieši sushi akcijas pieejamas. Un vienmēŗ izlasiet rekomendācijas par atrasto restorānu, tomēr, lai sushi piegāde Rīga neapbēdina Jūs. Un svarīga lieta ir piegādes cena, bieži vien suši piegāde Rīgā jau ir par brīvu, pasūtot suši par konkrētu naudas summu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *