Vasara nāk klāt, kādi tad svētki mūs visus sagaida? Jāņi un, protams, Līgo svētki – sameklējam vislabākos pantiņus!

Home / Bez tēmas / Vasara nāk klāt, kādi tad svētki mūs visus sagaida? Jāņi un, protams, Līgo svētki – sameklējam vislabākos pantiņus!

Nāk klāt vasara un cilvēku mīļākie svētki Līgo un Jāņi. Un atkal būs ugunskuru taisīšana un, protams, dziesmu dziedāšana. Pirms tam mums vajadzētu vēl atcerēties, kas tieši ir Vasarsvētki, ticējumi, kuri ar šiem svētkiem saistīti, kā arī apsveikt mīļās māmiņas Mātes dienā.

Tomēr, meklējot onlainā skaistus vārdus, tiešām var apmaldīties. Tādēļ labāk būtu izvēlēties jau gatavu apsveikumu krājumu mājas lapu. Šādās lapās ir sameklējami ne vien apsveikumi Mates dienā vai Vasarsvētkos, bet arī Jāņu dienas pantiņi vai smieklīgi Līgo pantiņi. Te var droši teikt, ka šeit https://labadavana.lv/apsveikumi/svetki/ligo/ ir novēlējumi ikviena gaumei!

Kādi tieši Jāņu dienas apsveikumi ir pieprasīti mūsdienās?

Tagad tiešām nevienu nepārsteigsi un visiem zināmie Līgo dzejoļi vai tautasdziesmas jau ir apnikuši. Kā tad izbrīnīt šinīs līksmajos svētkos? Eksistē dažādu veidu smieklīgi Līgo pantiņi un mīļi novēlējumi Māmiņu dienā, kaut gan tos standartā interneta plašumos ne tik vienkārši atrast. Ieteikums ir doties tāda veida mājas lapā, kur ir viegli izmantojams rīks, kurš ļauj atlasīt, kā piemēram, nerātni Līgo pantiņi vai varbūt bērnu dzejoļi Mātes dienā. Tas ir gan ērti, gan saprotami. Arvien vairāk cilvēki meklē, ko neparastu un interesantu, šajā gadījumā vajadzētu izcelties, piemēram, ar to, ka stāsta, kas ir Vasarsvētki. Un mūsdienās tas viss atrodas vienuviet, kas tad jau ir diezgan ērti modernam indivīdam.

Vasarsvētki, Mātes diena vai Jāņi – kas ir svarīgākais?

Kad tiek meklēts, kas ir Vasarsvētki, ticējumi un paražas tiek aizmirstas. Redzot tādu situāciju vairākos dzejoļu un apsveikumu krājumu mājas lapās, izvēlēšanās krita uz tādiem informācijas portāliem, kur būtu sastopams viss! Tā kā, protams, nemaz nav ērti skatīt vienā lapā, kas tad ir Līgo svētki un to tradīcijas, bet citā vietā, kad ir Jāņi, bet vēl kaut kur citur mēģināt atrast mīļu Mātes dienas apsveikumu. Šodien tiešām eksistē vietas, kurās varēs sameklēt ne vienīgi kas ir Vasarsvētki, bet arī ir liels dzejoļu krājums, kur jau ir labākie Jāņu dzejoļi. Tas būs ērti un arī taupa meklēšanas laiku. Tad, kad tiks atrasta šāda vietne, ieteicams uzreiz saglabāt to grāmatzīmēs un pierakstīties uz jaunumiem, priekš tam, lai nepalaistu garām jaunus pantiņus vai novēlējumus Jāņos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *