ZEMES IEGĀDES UN MĀJAS CELTNIECĪBAS IESPĒJAS RĪGAS APKĀRTNĒ

Home / Bez tēmas / ZEMES IEGĀDES UN MĀJAS CELTNIECĪBAS IESPĒJAS RĪGAS APKĀRTNĒ

Ja vēlaties baudīt mieru no ikdienas kņadas, bet saglabāt modernu dzīvesstilu, tad privātmāju ciemats Murjāņos būs tas kas vajadzīgs. Lai darbs no mājās nebūtu tālu un ceļā nebūtu jāpavada ilgs laiks, ciemats ir iekārtots 20 minūšu attālumā no Rīgas. Privātmāju ciematu piedāvājumu mūsdienās izvēlas daudzi. Tas sniedz iespēju iegādāties savu privātmāju un zemes gabalu jau sakārtotā apkārtnē, atkrīt dažādas problēmas un birokrātija, kas saistītas ar komunikāciju ierīkošanu, nereti tiek piedāvāti arī dažādi apsaimniekošanas pakalpojumi, apsargāta teritorija un daudz kas cits, kas dzīvošanu šādā kopienā padara īpaši ērtu un mierpilnu.

Moderni mājokļi, kas veidoti HI-tech stilā un iekļaujas ciemata misijā un vīzijas redzējumā. Pirkt zemi Murjāņos nav ekstra, bet gan lieliska iespēja izveidot savu ideālo mājvietu. Māja atradīsies slēgtā teritorijā un tiek slēgts apsaimniekošanas līgums, kas paredz dažādu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu, kas ir iekļauti līguma cenā, kā arī par papildus samaksu iespējams pieteikt papildus pakalpojumus. Ir pavisam viegli realizējams dzīvot klusā, skaistā vietā pie dabas, nezaudējot saikni ar urbāno visi, kas ir pārdesmit minūšu braucienā no mājām. Iespējams uzzināt vairāk informācijas zemāk rakstā!

VAI APKĀRTNES SAKOPŠANA IR ATSEVIŠĶS PAKALPOJUMS?

Lai atvieglotu ikdienu ik vienam no mums, apsaimniekošanas pakalpojumi ietver daudz ko un tiek piedāvāti pamata un papildus pakalpojumu veidā. Pilsētnieki ir noguruši no ziemas laikapstākļu radītām sekām, par ko nav jāuztraucas privātmāju ciemata iedzīvotājiem, jo visi ceļi tiek tīrīti savlaicīgi. Rudenī problēmas nerada nobirušās koku lapas, viss ir tīrs un sakopts. Māju īpašniekiem ir pieejami apkārtnes labiekārtošanas un dārzniecības pakalpojumi visu cauru gadu, kas nozīmē konsultāciju un arī palīdzību dārza kopšanā. Apsaimniekošanas un labiekārtošanas pakalpojumi ir veids kā dzīvot sakoptā un kārtīgā vidē un neuztraukties par to, ka pašiem tam nepietiks laika un resursu.

GLEZNAINI DĪĶI TAVĀ PAGALMĀ

Ņemot vērā to, ka ciemata teritorijā atrodas dažādas ūdenstilpnes un netālu atrodas Gauja, skaidrs, ka atpūta pie ūdens vasarās būs nepārprotama. Teritorijā ir plānots uzbūvēt vairāk kā desmit privātmājas, kuru centrā atrodas dažādas ūdenstilpnes. Visas ūdenstilpnes tiek pienācīgi apkoptas atbilstoši to īpašībām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *