GALDA IEGĀDE – SVARĪGS SOLIS AR ILGTERMIŅA REZULTĀTU

Home / Bez tēmas / GALDA IEGĀDE – SVARĪGS SOLIS AR ILGTERMIŅA REZULTĀTU

Pēc veicamajiem uzdevumiem mēdz būt daudz dažādu galdu – piemēram, virtuves galdi, konferenču galdi un žurnālgaldi. Tiem ir konkrēti veicamie uzdevumi, taču nav noliedzams, ka pielietojam šos galdus arī daudz plašāk – dažkārt galds kļūst par noliktavu, citos gadījumos tas noder ja izdomājat ar bērniem veidot “fortus”, un gadās arī tā, mēs uz galda pat sēžam. Viens galds, bet tik daudz risinājumu, kā mēs to izmantojam!

Tomēr nejau galda funkcijas ir tā vienīgā lieta, kas izšķir dažādus galdus – te ir arī ļoti plašas variāciju iespējas lieluma, materiālu, formas un izskata ziņā. Piemēram, pamatīgs koka galds galds var kalpot gan kā ēdamgalds, kur ģimenei no rīta pulcēties, gan kā galds, pie kura produktīvi strādāt, gan kā galds izklaidēm, pie kura novakarē satikties ar draugiem.

Interesē mēbeļu noma? Ienāc šeit!

Latvijā bāzētais uzņēmums dizainakresli.lv ražo visdažādākā veida galdus, īpaši pievēršoties gan jau pieminētajām galdu funkcijām, gan formu un izmēru variācijām, lai jebkurš klients varētu izvēlēties ideālo variantu.

Dizainakresli.lv mājaslapā redzēsiet gan virtuves galdus, gan ēdamgaldus. Bet kas tur tik ļoti atšķiras? Pirmkārt, atšķirība ir galdu funkcionalitātē – ja ēdamgalds ir vairāk mēbele viesistabai, tāpēc tam ir jābūt ne tikai funkcionālam, bet arī elegantam, tad virtuves galds primāri ir paredzēts gatavošanai vai nelielām virtuvītēm. Tāpēc dizainakresli.lv piedāvā virtuves galdus ar metāla kājām, kas ir stabilas un izturīgas, kā arī ļoti nelielus virtuves galdus, piemēram, galda modelis “Moriss” ir lielisks variants, jo tam ir 1 stabila metāla kāja, bet apaļo galda virsmu ir iespējams pasūtīt jums vajadzīgajā izmērā.

Konferenču galdi un apsriežu galdi ir paredzēti kaut kam pilnīgi citam nekā, piemēram, virtuves galdi, tāpēc arī prasības pret tiem ir atšķirīgas. Jebkura biznesa vai uzņēmuma telpas ir šī uzņēmuma vizītkarte, turklāt šajās telpās darbinieki dažkārt pavada lielāko daļu savas dienas, tāpēc jācenšas, lai mēbeles neradītu nospiedošu atmosfēru un būtu ērtas to lietotājiem. Dizainakresli.lv saprot, cik klientu vēlmes mēdz būt oriģinālas, tāpēc pielāgos savus galdus pasūtītāja vēlmēm gan izmēru, gan apdares materiālu ziņā. Klientiem ērti ir arī tas, ka ikviena stila galdiem dizainakresli.lv piedāvā pieskaņotus krēslus.

Mājaslapā dizanakresli.lv galdi ir sadalīti veselās desmit sadaļās, kas jau vien signalizē par plašu izvēli, turklāt katrā no kategorijām ir pieejami vairāki modeļi. Un, pat ja modelis, kas jums patīk, ir tikai viens, to tik un tā vēl iespējams personalizēt. Uzņēmuma darbinieki ir gudru un profesionāli – šī nebūs situācija, kur jūsu vēlmes iegādāties īpašu koka galdu vai ekstravagantu kafijas galdiņu tiks uztvertas noraidoši – dizainakresli.lv ciena ikviena klienta vēlmes!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *