Iekārto savu sapņu guļamistabu!

Home / Bez tēmas / Iekārto savu sapņu guļamistabu!

Arvien biežāk mēbeļu ražotāji patērētajiem piedāvā patiesi “gudras” mēbeles, kuru vienkāršais izskatas īstenībā slēpj pārdomātu un ekonomisku dizainu.

Šādas mēbeles ir pieejamas ne tikai standarta izmēros un krāsās mēbeļu veikalā, tās arī padodas personalizētiem izmēriem un krāsām, atkarībā no klienta vajadzībām. Šādas mēbeles būs unikālas un neatkārtojamas, tātad arī maksimāli piemērotas tieši jūsu telpas vajadzībām. Izmantojot šo iespēju, paveras iespēja lieliski ekonomēt. Telpā, kuru nāktos aizpildīt ar vairākiem standarta izmēra un dizaina priekšmetiem, mēs varam ierīkot personalizētu mēbeli, kas aizstāj vairākas standarta izmēra mēbeles. Piedāvājumā arī ergonomiski matrači!

Tipiska virtuve sevī ietver virkni mēbeļu – galds, skapītis, plauktiņi, virsma. Lai šīs mēbeles būtu saskaņotas un radītu harmonisku iespaidu, ir vērts apdomāt indivduālu virtuves iekārtu izgatavošanu pēc pasūtījuma. Gluži kā cilvēki paši, arī mājokļa interjers un iekārtojums ir neatkārtojams un unikāls. Mūsu virtuves ir viena no svarīgākajām telpām mājoklī, tās ir pelnījušas īpašu uzmanību. Virtuves mēbeļu dizaina veidošanā var iesaistīties visa ģimene, tomēr virtuves iekārtu izgatavošanu labāk atstāt profesionāļu ziņā. Mūsdienu mēbēlu izgatavotāji piedāvā mēbeļu izgatavošanu pēc katras ģimenes vajadzībām un vēlmēm.

Pēc garas darba dienas ir tik patīkami pārnākt mājās un atslābināties karstā vannā! Lai vannošanās būtu pilvērtīga, ir svarīgi iekārtot telpu šīs funkcijas atbalstīšanai. Tajā pašā laikā vannas istabai jābūt gana praktiskai, lai tās iekārtojums mums ļautu veikli un viegli sagatavoties darbam vai skolai agros rītos. Tas, kas spēj šīs divas funkcijas lieliski apvienot, ir pareizā vannas istabas mēbeļu izvēle. Ja uzmanīgi izvērtēsiet telpas un mēbeļu izmēru proporcijām, iegūsiet vannas istabu, kura rada plašuma ilūziju. Ir tik viegli pārblīvēt mazo telpu ar plauktiem, tādēļ pēc pasūtījuma radītas vannas istabas mēbeles ir lielisks risinājums šai problēmai.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Ja dzīvojat dzīvoklī, tad ļoti iespējams, ka viesistaba jūsu mājoklī pilda arī citu istabu funkciju. Moderna viesistaba paralēli var būt arī guļamistaba. Ierīkojot telpā iebūvēto skapi, tas graciozi noslēps mantu krātuvi. Viesistabas mēbeles  – dīvāns, atpūtas krēsls –  var pildīt gultas funkciju naktī, atpūtas mēbeles funkciju dienā. Dažāda veida TV iekārtas un mēbeles palīdzēs radīt interjeru, ar kura palīdzību daudzfunkcionālo telpas dabu izmantot maksimāli. Izmantojot dažādas plauktu sistēmas, varam radīt noskaņu telpā – ievietot tajos ziedu vāzes, ierāmētas fotogrāfijas, suvenīrus no ceļojumiem un citus personalizētus priekšmetus. Elegants risinājums telpās ir bīdāmās durvis, tas ir lielisks veids, kā telpai piešķirt gandrīz profesionālu interjeru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *