Kam tieši vērst pastiprinātu uzmanību ,kad tiek iegādātas lēcas acīm interneta veikalā?

Home / Bez tēmas / Kam tieši vērst pastiprinātu uzmanību ,kad tiek iegādātas lēcas acīm interneta veikalā?

Nav noliedzams, kad lēcas acīm mūsdienās tik tiešām jau ir ļoti pazīstamas un pieprasījums uz tām ir milzīgs. Kontaktlēcas jau ir veiksmīgi aizstājušas brilles un vēl kvalitatīvi uzlabo tuvredzību vai tālredzību, astigmātismu uc.. Kontaktlēcas izmanto arī skaistumam, lai mainītu acu krāsu kā piemēram. Kurā brīdī un kurš izgudroja lēcas?
Vai varat iedomāties, kad pats L. da Vinči bija tieši tas, kas 16.gs. (precīzāk, 1508.g.) izveidoja skices, kas attēlo ierīci, kuru varētu pielietot redzes korekcijai. Nākamo ieguldījumu ienesa Dekarts 1637.g.. Tā bija neliela caurulīte, kas piepildīta ar ūdeni, tādējādi izveidojot savdabīgu lupu.
Tomēr pirmās lēcas parādījās 1888.g., kuru radītājs bija stiklinieks Frīdrihs Müllers. Viņam bija draugs bez plakstiņa un viņam bija spēcīgas sāpes un pastāvīgs sausums acīs. Stikla pūtējs vēlējās tam izlīdzēt, un no stikla izgatavoja lecas acīm. To centrs bija caurspīdīgs, bet malas baltas, priekš tam, lai saglabātu spēju redzēt apkārtējos priekšmetus. Draugs uzlika lēcas acīm, un tādējādi redze uzlabojās.
Un tad Müllers sāka masveidīgu kontaktlēcu ražošanu. Taču šī veida lēcas acīm nebija pilnīgi piemērotas cilvēkiem. Tās varēja vilkt tikai ierobežots skaits cilvēku. Kontaktlēcas masveida ražošanu vēlāk pārņēma K.Zeiss kopā ar Oto Šotu.

Un tagad mūsu tirgus jau ir piepildīts ar ļoti dažādiem produktiem, ir lēcas acīm krāsainas un koriģējošas. Tas viss atvieglina ikdienu, pie tam pilnveidojoties digitālajai videi, pieņemams ir arī kontaktlēcas interneta veikals, kurā parasti ikvienas kontaktlēcas cenas ir zemākas nekā, piemēram, reālajos optikas salonos. Bez tam arī šeit palīgā nāk speciālisti, kas palīdzēs atrast Jums piemērotāko variantu.

Kontaktlēcu veidi kā arī izvēle

Šobrīd pastāv ne viens vien kontaktlēcas interneta veikals, kur piedāvājuma klāstā pastāv tik ļoti daudzas lēcas acīm. Kontaktlēcas jau var atšķirties viena no otras ne vien pēc to cietuma, mērķa, dizaina, nēsāšanas termiņa, pie tam arī pati lēcas cena var būt ļoti atšķirīga. No kā tieši šis viss ir atkarīgs un kā izvelēties? Vel vairāk var uzzināt – https://www.valmieraszinas.lv/3-padomi-ka-erti-un-vienkarsi-nopirkt-kontaktlecas-interneta/

Pirmais, kāds tieši kontaktlēcu tips būs meklēts – cietās vai arī mīkstas lēcas. Mīkstas lēcas acīm protams ir visizplatītākais tips. Viņas ir izrakstītas cilvēkiem ar tuvredzību vai tālredzību, astigmātismu un senilu hiperopiju. Šīs kontaktlēcas izvēlās vēl medicīniskiem nolūkiem, piemēram, kad ir vajadzīgs ielikt acī zāles vai arī aizsargāt tās, priekš tam, lai padarīt ātrāku dzīšanu. Savukart cietās lēcas acīm acu ārsti nozīmē, kad cilvēkam ir acs radzenes formas izmaiņas, kuras nevarēs uzlabot ar mīkstām lēcām. Tas var būt, piemēram, astigāmisms.

Lēcas iespējams iedalīt pēc valkāšanas termiņa. Vienas dienas kontaktlēcas tiek ieliktas tieši no rīta, bet izvilktas naktī, elastīgās, kas sniedz iespēju gulēt vienu vai divas naktis lēcām esot acīs. Pastāv arī ilgstošas nēsāšanas, kur tad lēcas varētu nēsāt līdz pat 6 dienām pat neizņemot tās un pēdējais, nepārtrauktās, kur valkāšanas ilgums varētu būt līdz pat 30 dienām.

Bez tā visa ir arī krāsainās kontaktlēcas internetā, kuras izmaina klienta acu krāsu un ir arī raibas lēcas, kas ļauj Jums palikt, kā piemēram, par raganu vai pat vilkaci. Bez šaubām, ka lēcas cena būs atkarīga no visiem faktoriem, kā no nēsāšanas ilguma, tā arī cietuma vai kādam mērķim tās ir paredzētas. Bet visu laiku, pasūtot kontaktlēcas internetā, var salīdzināt produktus pie vairākiem pārdevējiem un atrast savējo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *