KAS IR SUŠI UN KUR TO NOPIRKT?

Home / Bez tēmas / KAS IR SUŠI UN KUR TO NOPIRKT?

Ja agrāk suši tika uzskatīts par eksotisku ēdienu, tad mūsdienās būs grūti noskaidrot kādu sabiedriskās ēdināšanas vietu, kas šo ēdienu nebūtu iekļāvis savā ēdienkartē. Ja rosīšanās virtuvē nav sveša lieta, tad suši varētu pagatavot arī mājas apstākļos, jo visu, kas nepieciešams, var uziet un iegādāties katrā pārtikas veikalā, tajā skaitā piedevas un nori lapas. Ja sushi ēdienkartē nav sveša lieta, tad to austrumnieciskie nosaukumu nebūs nekāds pārsteigums, bet, ja baudat tos pirmo reizi, varētu veidoties neizpratne par jēdzieniem Maki, Nigiri, Masago un tamlīdzīgiem terminiem, bet, satraukumm nav pamata, jo jebkurš restorāns ēdiena aprakstā ir iekļāvis sastāvdaļu skaidrojumu.

KĀ PAGATAVOT SUŠI?
Visbiežāk visiem interesentem tiek sniegts ļoti plašs sushi ēdienu skaits, pie tam, tos var baudīt gan aukstus, gan karstus, tie ir lieli un arī mazi, asi kā arī neasi. Sushi ir elastīgs ēdiens un to mēdz pagatavot gan sekojot neskaitāmām receptēm, gan pildījumā, papildus rīsiem, likt arī ko citu, pat gaļu, kā piemēram, vistu. Suši receptes var uziet gan online, gan pagatavot savus mīļākos un zināmākos suši veidus, gan iedvesmojoties kā arī nedaudz improvizējot. Izplatītākie sushi varianti ir maki rolli ar lasi, gurķiem vai arī avokado. Sushi sarullēšanas varianti arī var būt dažādi – gan tradicionālie ar rīsiem iekšpusē, gan rīsiem arī ārpusē, kas papildus apbērts ar masago ikriem vai sēkliņām. Suši var arī cept! Vispopulārāk ir tos apcept tempura mīklā vai arī izveidot dažādas karsto piedevu cepurītes, piemēram, ar sieru. Arī veģetārieši un arī vegāni varētu baudīt sushi. Šādos gadījumos suši tiek gatavoti ar tofu kā arī dārzeņiem.

KUR PIEGĀDĀ SUSHI UN CIK TAS IZMAKSĀ?
Kad ļoti gribas sushi, bet nav vēlmes vai arī laika to gatavot pašam, var izmantot suši piegādes pakalpojumus, ko Rīgā un citās lielākajās pilsētās piedāvā daudzi. Lai apmeklētājiem piedāvātu lielāku ēdienu izvēli un zemākas cenas, izplatīti kļūst sniegt tikai piegādes servisa pakalpojumus, nevis apakalpot savus klientus ēšanai uz vietas. Šī iemesla dēļ, īpaši populāri noteikti ir kļuvuši suši akcijas piedāvājumi un komplekti, jeb seti. Suši komplektos jeb setos, visbiežāk ir iekļauti dažāda tipa sushi, arī siltie, tai skaitā, cenas ir īpaši pievilcīgas. Sushi piegāde Rīgā un arī citās lielajās pilsētās, visbiežāk ir par fiksētu cenu, kā arī lieliem pasūtījumiem piegāde iespējama bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *