KAS JĀIZVĒRTĒ PIRMS GRASĀTIES ĪRĒT MĒBELES?

Home / Bez tēmas / KAS JĀIZVĒRTĒ PIRMS GRASĀTIES ĪRĒT MĒBELES?

Galdu īre, krēslu noma – dažreiz šķiet, šādas lietas neattiecas uz jums, tas ir svarīgi dažādu masu pasākumu organizētājiem vai lielu telpu īpašniekiem.Vai tiešām tā ir tik šaura niša? Kur ņemsiet mielasta galdus, ja izdomājat precēties? Vai prasīsiet kaimiņiem, lai aizdod savus galdus? Ko darīt, ja jūs uzaicina organizēt konferences norisi? Vai teiksiet kolēģiem, lai katrs nāk ar savu krēslu? Visticamākais, ka nē – arī pasākumiem, kas nav domāti simtiem un tūkstošiem cilvēku, mēbeļu noma ir labākā izvēle vairāku iemeslu dēļ.

Kā pirmo no galdu un krēslu nomas plusiem var minēt plašās izvēles iespējas. Saliekamie krēsli, konferenču krēsli, vai tādi, kuriem ir paliktnis rakstīšanai, mazi apaļi galdiņi vai koka galds kopā ar solu sēdēšanai – tik dažādas variācijas piedāvā mēbeļu noma – https://www.nomasmebeles.lv/produkti/kreslu-noma/.

Otrkārt, ja īrējat galdus vai krēslus, jums nav jāuztraucas par mēbeļu uzglabāšanu. Lai arī krēsli ir ergonomiski saliekami viens uz otra, tie tik un tā aizņem ļoti daudz vietas, nemaz nerunājot par galdiem!

Krēslu un galdu noma, protams, ir labi, bet vai ar to pietiek, lai pasākums izdotos? Visbiežāk jau nē, tāpēc labi, ka mēbeļu noma piedāvā arī citas lietas.

Piemēram, ja organizējat pasākumu ziemas un rudens mēnešos, vai esat izplānojuši, kur cilvēki liks savus mēteļus? Te īsti laikā ir garderobes noma, jo par viesu ērtībām ir jādomā no viņu ierašanās brīža līdz pat aiziešanai , un nebūs labi, ja apmeklētājiem būs jādodas pie svētku galda ar ar virsjaku vai lietussargu rokā!

Profesionāli mēbeļu iznomātāji piedāvā garderobes statīvu nomu ar visiem numuriņiem un pat garderobistu pakalpojumiem! To noteikti vajadzētu izmantot ziemā vai vēlā rudenī, kad cilvēki ierodas pamatīgās virsdrēbēs, tāpēc ka bez garderobista ir risks, ka sāksies liels haoss, jo bara efekts negatīvi ietekmē pat pašus izglītotākos cilvēkus.

Vasarā var izlīdzēties vienkārši ar garderobes statīva nomu, jo garderobistam visticamākais darba īsti nebūtu, taču pavisam bez statīva palikt nevajadzētu, jo pasākuma apmeklētājiem tik un tā mēdz būt līdzi kādas lietas, kas traucētu izbaudīt pasākumu vai maisītos pa kājām gan pašiem, gan citiem apmkelētājiem.

Neatkarīgi no tā, kurš no šiem 3 argumentiem jums šķiet pats svarīgākais – tie visi ir pietiekami nopietni argumenti, lai jūs novērtētu  mēbeļu īres nozīmi.

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *