Konditorejas gardumi svētkiem

Home / Bez tēmas / Konditorejas gardumi svētkiem

Konditoreja – kas ir tas, kas uzreiz nāk galvā? Protams tie būs saldi konditorejas izstrādājumi, kā piemēram saldas tortes vai arī kūciņas. Taču mūsdienās piedāvājumu klāsts jau ir palielinājies, bet daudzas konditorejas Rīgā un arī citur Latvijā uzsāk nodrošināt ne vien uzkodas banketam, bet arī citus iespējas, piem., pilna banketu ēdienkarte. Minētais serviss jau ir diezgan iecienīts daudzu cilvēku vidū, tā kā pašiem jau rūpēties par ēdienkarti ir laikietilpīgi un neparocīgi. Savukārt šajā gadījumā tiks sastadīta individuāla banketu ēdienkarte, kas tiek piemērota Jūsu un Jūsu viesu vēlmēm, un arī pēc tam nevajadzēs domāt, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri. Pasūti šeit!

Tortes ir tādi konditorejas izstrādājumi, kam jāpievērš liela vērība

Pirms pasūtīt torti ir jāatceras uz kādu pasākumu tā ir domāta, jo, protams, konditoreja priekš Jums varēs sataisīt jebko. Taču jāsaprot, kad uz jebkuriem svētkiem nemaz nav vajadzīga kāzu torte vai arī otrādi. Patlaban tortes pēc pasūtījuma ir diezgan daudzveidīgas. Tās ir sākot no ļoti ekonomiskiem variantiem un beidzot par ar visdārgākajām versijām. Labs variants jau ir opcija pasūtīt torti, kura izgatavota no kūciņām, šajā gadījumā nemaz nav jāgriež torte, pie tam šis variants var būt izdevīgāk nekā, piemēram, sūtīt lielu. Mēs jau visi zinam, kad konditorejas izstrādājumi varētu būt ar diezgan atšķirīgiem pildījumiem un pamata sastāvdaļām. Parasts pildījums ir visbiežākā opcija, laikā kad tiek sūtītas tortes pēc pasūtījuma Rīgā, kur visbiežāk biskvīts ir mitrināts ar saldūdeni un pievienota kārta ar augļiem vai ogām. Minētais variants ir vislētākais. Taču kas to lai zin, varbūt dot priekšroku, kam interesantam un pasūtīt torti, pieņemsim, medus vai siera kūku? Un protams atceraties par pašu noformējumu, jo šis ļoti ietekmē cenu, ko Jums piestādīs konditoreja.

Labi pārdomāta banketu ēdienkarte ir jauka kārtīga pasākuma sākums

Tad, kad būs plānoti banketi, un būs sameklēta konditoreja, kur piedāvājumā būs galdu klāšana izbraukumā un arī iespēja pasūtīt torti, ir jau vēl pāris lietas, kurām ir jāpievērš uzmanība. Viesu skaits, kas nozīmē to, ka kad būs rēķināti un sastādīti paši banketi, jāvadās no jau pieņemtām ēdiena daudzuma normām. Būtiski, lai pati galda klāšana nebeigtos ar tukšiem galdiem, taču nevajadzētu būt pārak daudz ēdiena. Aktuāli, lai izbraukuma banketi ir kārtīgi organizēti arī no personāla puses. Svarīgi ir, lai banketu ēdienkarte atbilstu sezonai, vasarā tie ir viegli ēdieni, bet, piemēram, ziemā būtu sātīgas uzkodas. Tad, kad būs izstrādāta banketu ēdienkarte, būs jāakcentē uzmanība uz viesiem, vai to vidū ir veģetārieši, bērni vai cilvēki ar īpašu ēdienkarti. Protams, ievērojot visas nianses galdu klāšana cenas ziņā var būt lielāka, taču Jūsu pasākums būs pārdomāts un ideāls.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *