Metāla žogi, trepes, margas un restes Latvijā.

Home / Bez tēmas / Metāla žogi, trepes, margas un restes Latvijā.

Jau izsenis, meistariem, kas ikdienā strādā ar koku, metālu un citiem amatniecības materāliem, ir bijusi īpaša vieta un statuss ražotāju starpā. Arī šodien cilvēku māka rīkoties ar šiem materiāliem ir augstā vērtē, tāpēc kalēja un arī galdnieka darba rezultāts tiek novērtēti pat kā ekskluzīvi pakalpojumi, vēl jo vairāk, ja pasūtījums tiek izveidots vienā eksemplārā. Mūsu laikos īpaši pieprasīti kļūst dažāda stila metāla izstrādājumi, izgatavoti gan pēc speciāla pasūtījuma, gan arī izgatavoti rūpnieciskos nolūkos. Metālapstrādes meistaru darbu sarakstā varam uziet visu, sākot ar vairākiem interjera un mākslinieciskā priekšmetiem, gan vārtiem, žogiem, margām un pat logu restēm un metāla konstrukcijām. Arī metāla sijas ir plaši populārs produkts.

Dzelzs trepes Latvijā.

Trepju metāla margas kā arī metāla kāpnes ir kļuvušas par vienu no zināmākajiem pasūtījumiem. Pēc pasūtījuma veidotas kāpnes kā arī margas ir uzstādītas arī jaunbūvēs kā arī daudzdzīvokļu namos. Metāla trepes privātmājās var kalpot par lielisku stila elementu, eleganti izlocītas ar kvalitatīvām nerūsējoša terauda margām. Metāla apstrādes eksperti sadarbojas ar dizaineriem, lai veidotu optimālu sniegumu uzņēmuma klientu pasūtījumiem. Samērā svarīgi atcerēties par margām. Kāpņu margas ir svarīga trepju komponente ne tikai mākslinieciskā, bet arī drošības ziņā. Metāla margas ir ļoti izturīgas kā arī drošas, tai skaitā, cenā ietilpst arī trepju un margu montāža kā arī uzstādīšana. Esam atvērti jebkāda tipa savu klientu domu lidojumiem, lai īstenotu plānus un piepildītu sapņus!

 

Dzelzs vārti un arī žogi privātmājām.

Vēl viena liela produktu grupa ir metāla žogi kā arī vārti. Labas kvalitātes metāla žogs kā arī metāla vārti, būs lieliskākais veids kā savu īpašumu pasargāt no nelūgtiem viesiem. Mūsu firmā izgatavotie metāla vārti un žogi, pasargās privātīpašumu jebkurā diennakts laikā. Lielisks risinājums drošībai savā īpašumā ir metāla restu izgatavošana un uzstādīšana. Metāla restes ir ļoti populārs risinājums telpām, kuras netiek lietotas ikdienā un arī atrodas nostāk no pārējā īpašuma vai pavērstas ar skatu uz ielas pusi ar aktīvu satiksmi un arī gājēju plūsmu. Arī logu restes ir pilnīgi iespējams radīt visdažādākajos veidos, lai izveidotu unikālu dizainu apvienojumā ar augstu funkcionalitāti.

 

Dzelzs restes kā arī citi piedāvājumi.

Metālapstrādes eksperti nodrošina lielu izgatavoto produktu klāstu. Mākslinieki un dizaineri vienmēr izveidos skici tam, kā pasūtījums varētu izskatīties realitātē, tai skaitā, iespējams izveidot arī datorā izveidotu paraugu tam, kā pasūtījums iekļausies apkārtējā vidē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *