Tortes uz pasūtījumu padara ikdienu saldāku!

Home / Bez tēmas / Tortes uz pasūtījumu padara ikdienu saldāku!

Megapolisos jau diezgan sen bija tiešām populāri sūtīt pārtiku, tas attiecas arī uz tāda veida pakalpojumu piemēram, kā banketu ēdienkarte. Visbiežāk visi biznesmeņi pasākumus rīkoja pie sevis mājas teritorijā vai viesu mājās, bet galdu klāšana izbraukumā un banketu ēdienkarte bija pasūtītas pārbaudītā vietā. Un torte npo vietējā veikala nekad nebija populāra, tāpēc jau laiku atpakaļ turīgi klienti priekšroku deva tāda veida precei kā tortes uz pasūtījumu. Tā kā viss aug un arī pilnveidojas, izveidojās vairākas konditorejas Rīgā, kā arī citur Latvijas teritorijā, kas tiek piedāvāta ne tikai iespēja pasūtīt torti, bet arī ir nodošināta galdu klāšana izbraukumā. Un galdu klāšana cenas zņiā tiešām nemaz nav tik ļoti dārgs pasākums. Un vēl sameklējot savu konditoreju, klientam vairs nebūs jādomā, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri.

Galvenās lietas, kam jābūt izpildītām pirms pasūtīt torti

Nemaz nav būtiski, kādi svētki plānoti, bet patlaban vienīgi daži cilvēki dot priekšroku veikala tortēm, un aizvien lielāku popularitāti sasniedz ne tikai tortes pēc pasūtījuma Rīgā, bet, piemēram, arī citās pilsētās. Protams tāda veida konditorejas izstrādājumi, kā piemēram torte ir svētku galda galvenā dekorācija. Un visbiežāk torte būs sūtīta pārbaudītā vietā. Visas konditorejas Rīgā piedāvā vairākus desmitus vairāku pildījumu un noformējumu tortēm. Lai varētu izlemt, kādu tad pasūtīt torti, nepieciešams saprast, kādi tieši tortes veidi tiek īstenoti. Paši banketi parasti priekšroku dod šādam tortēm – biskvīta, marcepāna, suflē vai arī jogurta. Suflē un jogurta tortes uz pasūtījumu jau ir labas, ja viesi rūpējas par savu figūru. Savukart marcipāna tortes ir visdārgākās. Tomēr visbiežāk tortes pēc pasūtījuma ir tieši biskvīta. Konditorejas izstrādājumi no biskvīta var sasniegt jebkuras fantāzijas, savukārt tortes pārtop par īstu mākslas darbu, ar ko lepojas konditoreja.

Izbraukuma banketi ir izdevība rīkot banketu jebkur

Banketi tomēr ir viens no populārākajiem svētku organizēšanas veidiem. Banketi parasti piemēroti kāzām, jubilejām, lieliem izlaidumiem vai cita veida notikumiem. Domājot par pasākumu, jau ir nozīmīga labi izstrādāta banketu ēdienkarte, ņemot vērā aicināto cilvēku skaitu. Interesanti, ka pati banketu ēdienkarte būs aprēķināta gramos attiecīgi pret pasākumu ilgumu. Lietišķie banketi parasti aizņem pāris stundas, šīnī gadījumā uzkodas būs rēķinatas atbilstoši līdz 400g uz vienu viesi. Kad notiek galda klāšana jubilejai vai izlaidumam, kur pasākums ilgst no 4-6 stundām, būs aprēķināts no 600-1200g produktu uz cilvēku liela banketu ēdienkarte. Savukārt kāzu svinībās skaitot klāt arī tortes uz pasūtījumu, tiks rēķināts līdz 1500 gramiem produktu, kas nepieciešmi gatavojot banketu ēdienkarti vienam cilvēkam. Taču der atcerēties, ka pasākums būs izdevies un galda klāšana būs augstā līmenī tikai pārbaudītā vietā. Savukārt galdu klāšana cenas ziņā būs atkarīga no izmantoto produktu daudzuma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *