Acīmredzamais neticamais totalizatora spēlē          

Home / Bez tēmas / Acīmredzamais neticamais totalizatora spēlē          

Ak, cik kārdinoši dzirdēt kādu laimīgu stāstiņu, kas piedzīvots totalizatorā, laimējot kaudzi naudas. Taču vērts aizdomāties, ka tie tomēr ir ļoti reti gadījumi, retāk kā krītošas zvaigznes rudenī. Bet, no otras puses, ir cilvēki, kas dzimuši laimes krekliņā, un viņus Fortūna sev piekļauj cieši, cieši.

Protams, neviens gan nepastāsta, cik daudz naudas totalizatorā zaudēts, pirms tikts pie uzvaras. Un tomēr daudziem totalizators ir kā sapņu zeme, kura bieži vien izgaist kā mirāža. Bet kā tad ar teicienu:“Kas neriskē, tas nedzer šampanieti!”?

Kā vēsta interneta vietnē pieejamā informācija, Latvijas sporta totalizatoru vēsturē 2015. gadā laimēts viens no lielākajiem laimestiem. Veicot triju eiro likmi uz sešiem sporta notikumiem, Optibet likmju pieņemšanas punktā klients laimēja 30 853 eiro un 72 centus. Kuponu sastādījuši seši sporta notikumi. Trīs likmes bija veiktas uz spēlēm Kontinentālajā hokeja līgā, divas — Zviedrijas Allsvenskan futbola līgā un viena — Nīderlandes futbola līgā. Toreiz uzvarētājs stāstīja, ka bieži veicis kombinētās likmes, taču parasti kāds no notikumiem nepiepildījās. Viņš gan sevi nesauca par sporta ekspertu, ko varētu domāt pēc tik pamatīga laimesta. Uzvarētājs likmes vairāk veicis uz sajūtām, un izrādījies, ka tās bijušas reti veiksmīgas. Uzvarētājs arī iepriekš guvis laimestus, tomēr tos sastādīja likmes uz vienu sporta notikumu, nevis kombinētās. Priecīgais spēlmanis laimēto naudu tērēja praktisku mērķu piepildīšanai. Uzzini vairāk- https://www.optibet.lv/lv/live-likmes/.

Mūsu latvju bāleliņa laimests gan ir nieks pretī ārzemnieku “kampieniem”. Tā, piemēram, 2011. gadā Vaitlija kungs no Lielbritānijas ar nelielo divu mārciņu likmi laimēja 1,45 miljonus. Šķiet gan nereāli, bet fakts, ņemot vērā, ka viņa izredzes sporta totalizatorā tika vērtētas ar 725000 pret 1. Bet reizēm notiek tā, ka jāsaka “Acīmredzamais — neticamais!” Laimīgais uzvarētājs totalizatorā bija derējis uz dažādām (kopskaitā sešām ) zirgu sacensībām Īrijā un Anglijā, kas brīnumainā kārtā nostrādāja.

Vēl neticamāku uzvaru trīs gadus pirms Vaitlija piedzīvoja kāds mēslojuma tirgonis Freds Kregs no Jorkšīras Anglijā. Viņš 2008. gadā totalizatorā iztērēja vien 50 pensus. Un, kā jūs domājat, cik laimēja? Miljonu! Viņš totalizatorā derēja uz astoņām dažādām zirgu skriešanās sacīkstēm. Izredzes bija vienkārši nereāli mikroskopiskas — divi miljoni pret vienu! Bet reizēm dzīvē notiek brīnumi, kurus grūti izskaidrot! Viņš uzvarēja, taču par savu uzvaru uzzināja tikai tad, kad ieradās totalizatorā, lai izdarītu nākamās likmes. Varbūt totalizatora spēlē galvenais, kas nepieciešams, ir stipra ticība, ka uzvara būs jūsu?

Varbūt ka totalizatora spēlē  galvenais vajag stipru sapni, ka uzvara būs jūsu?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *