Kādēļ jāmaina vecās riepas?

Home / Bez tēmas / Kādēļ jāmaina vecās riepas?

Izmantojot vienas un tās pašas vairākus gadus, to protektora nodilums būs labi ievērojams, tādēļ jau savlaicīgi jāmeklē jauns komplekts. Jaunas riepas ļaus izbaudīt komfortu braukšanas laikā, turklāt Tu varēsi būtiski samazināt naudas izdevumus par degvielu. Visiem klientiem, kas negrib maksāt pārāk daudz, profesionālais riepu serviss sagatavojis atsevišķu klāstu, kurā ietvertas mazlietotas riepas. Lietotas riepas tiek pārbaudītas tikpat uzmanīgi kā pārējās, tādēļ Tu varēsi pavisam droši tās izmantot, ne mirkli neraizējoties par kvalitāti. Riepu garāža nodrošina plašu izvēli, tāpēc izturīgas un lētas riepas, kas pielāgotas Tavam auto, nebūs grūti atrast.

Kā izraudzīties īstās ziemas riepas?

Lietotas ziemas riepas noteikti būs atbilstošas visām prasībām, jo protektora atlikums atbilst likumā noteiktajam. Riepu noliktava palīdz atrast izturīgas ziemas riepas dažādiem auto, tostarp arī kravas un bezceļu auto. Šādas auto riepas jāmeklē pamatojoties uz to, kur ikdienā plāno braukt – pa sakoptiem pilsētas vai lauku grants ceļiem. Protams, ka riepas Dreiliņi nepārtraukti domā par visu klientu vēlmēm, tāpēc arī tad, ja neticami apjomīgajā piedāvājumā neredzi noteikta izmēra riepas, droši sazinies ar speciālistiem! Klāstā ir arī daudzi stilīgi lietie diski, kas īpaši izturīgi pret rūsu un garantē daudz vieglāku ātruma attīstīšanu. Iespējams Tev iepatiksies arī lietoti auto diski, kas maksās mazāk, bet sniegs to pašu efektu.

Nepieciešama eļļas maiņa? Ieskaties šeit!

Kāpēc izraudzīties lietotas riepas?

Tieši lietotas vasaras riepas pielāgotas tiem, kas grib ieekonomēt un iegūt augstas kvalitātes riepas, jo to reālais protektora atlikums ir vidēji 6-9 mm. Vasaras riepas garantē stabilāku un klusāku braukšanu. Riepas Ulbrokā piemērotas vairākām sezonām, bet svarīgi sekot līdzi to kvalitātei, lai maksimāli izvairītos no problēmām braucot lietus laikā utt. Visiem labi pazīstamā riepu montāža ir ļoti svarīgs process, kura sākumā speciālisti lieto speciālu hermētiķi, kas ļauj riepā noturēt nepieciešamo spiedienu. Drošības apsvērumu dēļ servisā novērtē arī diskus, ventiļus utt., jo bieži vien klients nespēj piefiksēt pat minimālus bojājumus. Ja tiek veikta riepu maiņa, obligāti vajadzīga arī riepu balansēšana, bet šī procedūra būtu vēlama arī tad, ja braukšanas laikā jūtamas nepatīkamas vibrācijas, auto grūti vadīt utt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *