Kādus piedāvājumus pasūtīt konditorejā?

Home / Bez tēmas / Kādus piedāvājumus pasūtīt konditorejā?

Mājīgā konditoreja daudzus cilvēkus piesaista fantastisko smaržu un neticami gardo ēdienu dēļ, tāpēc izveidotais piedāvājumu klāsts nepārtraukti tiek pilnveidots. Konditorejas izstrādājumi piemēroti dažādiem pasākumiem, tādēļ varat pasūtīt fantastisku kliņģeri, uzkodas, greznas tortes utt.

Pieredzējušās konditorejas Rīgā piedāvā arī jaunas receptes, tāpēc patīkami pārsteigti būs ne tikai Jūsu viesi, bet arī Jūs pats. Tortes pēc pasūtījuma iespējams pielāgot klienta vēlmēm, tādēļ katru reizi gala cenas būs pavisam citas, bet kvalitātes līmenis neliek vilties. Bieži vien tiek rīkoti svinīgi banketi, tāpēc konditorejas personāls pienācīgi parūpēsies par ēdināšanu un Jums noteikti atliks vairāk laika citiem darbiem.

Neaizmirstamas tortes Jūsu svētkiem

Krāšņās tortes un gardi pīrāgi uz pasūtījumu piesaista tiešām daudzu cilvēku skatienus, jo tās vienmēr izskatās daudz oriģinālāk, košāk un īpašāk. Varat droši pasūtīt kūku visiem pasākumiem, pat īpašām kāzām, jo konditoreja ikvienam piedāvā izmantot savu kūku statīvu. Tortes pēc pasūtījuma Rīgā nav dārgas, taču atstāj tik patīkamas sajūtas un atmiņas, tāpēc vērts savlaicīgi tās pasūtīt arī saviem svētkiem. Bet, ja Jūs plānojat pavisam nelielas svinības un šobrīd mēģināt izlemt, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri, arī droši varat doties uz ierasto konditoreju, lai iepazītu daudzos pildījumu veidus. Individuālie pasūtījumi tiek radīti ar lielu atbildību, jo svarīgi ielāgot un paveikt visu, ko vien vēlas klients.

Īpaši pārdomāti banketi viesībām

Arī galda klāšana ir viens no konditorejas pakalpojumiem, kas noder, lai svētku norise būtu nevainojama. Saprotams, ka izbraukuma banketi vienmēr nozīmē konditorejas pārstāvju došanos uz Jūsu noteikto vietu, bet tas neietekmē ēdiena un apkalpošanas servisa kvalitātes līmeni. Nodrošinātā banketu ēdienkarte tiek sastādīta katram individuāli, līdz ar to galdu klāšana zināmā mērā atšķiras un cenas var mainīties. Uzkodas banketiem tiek nodrošinātas nepieciešamajā daudzumā, tiek iekļauti dažādi izstrādājumu varianti, līdz ar to plānotās kafijas pauzes radīs patiešām mājīgu un patīkamu noskaņu. Nodrošinātā galdu klāšana izbraukumā notiek ļoti operatīvi, tieši tāpēc varēsiet baudīt laiku ar ģimeni un kolēģiem, neuztraucoties par organizatoriskiem jautājumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *