Koku transports un meža izstrādes pakalpojumi

Home / Bez tēmas / Koku transports un meža izstrādes pakalpojumi

Gadījumā ja Jums pieder cirsmas, kur ir nozīmīgi laukumi ar kokiem, tad tas tomēr ir jāapstrādā pašam vai arī jadodās pie eksperta, tādēļ, ka, pretējā gadījumā nodoklis uz Jūsu īpašumu saglabāsies daudz augstāks, jo Jūs to neapstrādājat. Jau ir uzticami uzņēmumi, kuri iepērk kokus vai arī pērk mežu, savukārt ir pat tie, kas pārstrādā tādu produktu, kas ir apaļkoks, esot uz vietas mežā un tad palīdz ar tādu lietu, kā koku transports. Visbeidzot Jūs saņemat naudu, kad pienak brīdis, ka Jums piederošais apaļkoks tiek līdz galamērķim, kā arī nodokļu atvieglojumus. Un būs vajadzīgs kā sadarboties ar uzticamu uzņēmumu, gan arī pašam izprast so sortimentu tehnoloģiju, kas ir tas, kas mežiztrādes industrijā ir numur viens. Kas jāzina, ja plāno pirkt mežu? Lasi turpinājumā!

Kas tad būs papīrmalka kā arī kādam tieši plānam tie tiek izmantoti?

Visi esam redzējuši, ka tiek pielietoti baļķvedēja pakalpojumi, to pamata krava būs tieši apaļkoks. Mūsu valstī apaļkoks ir izmantots, kā izmantošanai Latvijā, tā arī eksportam. Interesanti liekas tas, kādā veidā konkrēti būs dalīts stumbrs, un arī, cik vērtīgs jau ir katras šķirnes materiāls. Vertīgākais sortiments jau ir bērza finierkluči A klases, tieši no tā jau ir visvērtīgākā prece. Protams, finiera kluči var tikt dabūti arī no citu koku šķirnēm, kas arī ir dārgi, ja tas ir B klases finierklucis. Paši bērza finierkluči plaši izmantoti finierskaidas ražošanā. Nākamā daļa ir taras kluči, kuri tiek izmantoti zāģmateriālu ražošanā. Visbeidzot iet papīrmalka un malka, jau tiks izmantota siltumam, pārstrādājot to granulās. Jebkurā gadījumā sliktas koksnes nav un jebkuram materiālam tiek atrasts pielietojums.

Uzņēmumi, kuri iepērk kokus nozīmīgai izmatošanai

Gadījumā ja Jūms ir mežs vai cirmsas, tajā brīdī īpašums ir jāpstrādā, lai gan padarītu koptāku, gan arī ar prātu lietojot ko māte daba ir Jums sniegusi. Diez vai katrs zinās, kādam tieši mērķim ir izmantots tieši apaļkoks un, kur to eksportēt. Šeit, būtu nepieciešams vērsties pie uzņēmumiem, kuri iepērk kokus un piedāvā pakalpojumu, piemēram, kā koku transports. Nereti tāda veida uzņēmumi apstrādā koku uz vietas un arī eksportē jau tāda veida gatavu produktu, kā apaļkoks. Ja Jums nav laika nodarboties ar mežu ciršanu, pieejami uzņēmumi, kas pērk mežu un cirsmas. Vissvarīgākais uziet pastāvīgu profesionāli ar labām atsauksmēm un ilgu gadu iemaņām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *