Mūsdienīgi kredīti internetā – kā pareizi kreditēties?

Home / Bez tēmas / Mūsdienīgi kredīti internetā – kā pareizi kreditēties?

Pateicoties internetam, kredīts šodien tiek saņemts arī neizejot no mājām. Tas ir diezgan parocīgi šodienas dzīves ritma ietekmē. Pie tam, kredīts online sniedz iespēju taupīt laiku un naudu, braucot uz Banku, un gaidīšanu rindās, kā tas notiek bankās. Kā tiek saņemti kredīti internetā, kas tieši ir jāņem vērā, kad tiek izvelēts kredīts, vai cik droši ir nosūtīt savus datus nebanku kredītiestādēm?

Vislabāk jau ir zināt atbildes uz visiem šiem jautājumiem jau pašā sākumā, lai droši lietot online kredītus. Centīsimies noskaidrot to tālāk šeit.

Kādas priekšrocības sniedz kredīti internetā?

Mēģinot izpētīt to cik kredīti internetā ir izdevīgi, būtu jāsāk ar to priekšrocībām un arī mīnusiem.
Tiešsaistes aizdevumu priekšrocības:
Laika taupīšana – ļoti ātra pieteikuma izskatīšana un tūlītēja naudas ieskaitīšana ļauj kredītņēmējam iegūt vajadzīgo summu 20-30 minūtēs pēc pieprasījuma iesniegšanas. Jau pieteikšanās dienā kredīts internetā būs izsniegts pieteicējam.
Pieejamība klientam – aizdevums tiek saņemts bez konsultācijas, bet izvēles produkts tiks izvēlēts paša spēkiem, apskatot un iepazīstoties noteikumiem kreditētāja vietnē.
Minimālās prasības – priekš tam, lai tiktu formēts kredīts internetā, lielākoties ir jāuzrāda vien pase un telefona numurs. Dažas organizācijas lūdz elektroniskas dokumentu kopijas. Ja pieteicējs vēlas pieteikties uz nelielu summu, finanšu iestāde var arī neprasīt interesējošo informāciju par kredītvēsturi un arī maksātspēju.
Galvenais cēlonis tam, kādēļ aizdevums online ir tik ļoti populārs, ir tā dabūšanas parocība un vēl vienkāršums. Taču, vienkāršojot kredīta pieteikumu izskatīšanu, kredītiestādes saskaras ar maksājumu kavējumu risku. Tādā situācijā kreditori palielina prasības attiecībā uz naudas atgriešanu.
Lai padarīt mazākus varbūtējos zaudējumus, nebanku kredītiestādes ir spiestas izvirzīt īpašus nosacījumus:
Noteikt ierobežojumus attiecībā uz finansējuma summu, ko tad sniedz aizdevums;
Paaugstināt procentu likmes;
Samazināt kredīta līguma termiņu.
Neskatoties uz visiem plusiem kā arī trūkumiem, kad tiek ņemts kredīts, tomēr ir jāizvērtē tā vajadzība un arī ir jāsaprot viennozīmīgi tas, ka aizdevums būs jāatdod.

Vieglais finansējums – sms kredīts, kas par to ir jāzina?

Pats sms kredīts ir īsa termiņa mikrokredīts, ko kredītņēmējs ir saņēmis, izmantojot īsziņu, kas pienāk uz tālruni. Lietojot šo kredīta variantu, cilvēks pilda vienkāršu pieteikuma procedūru. Standartā aizņemas no 100-1000 EUR. Nenoliedzami, šajā variantā kredīts ir jūtami dārgāks kredītņēmejam, tādēļ tas būs piemērots tikai negaidīta naudas trūkuma variantā, un kad rodas nepieciešamība līdzekļus ātri papildināt. Bet, ņemot vērā to, ka sms kredīts jau ir viegli pieejams, tam diemžēl ir ievērojams krāpšanas risks, tāpēc nesniedziet savus datus un jebkādu bankas informāciju citiem. Aizņematies atbildīgi, izvērtējot savu spēju maksāt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *