RIEPAS PAR PATĪKAMĀM CENĀM

Home / Bez tēmas / RIEPAS PAR PATĪKAMĀM CENĀM

Riepu apskate un apkope ir regulārs pienākums ikvienam autovadītājam. Bieži šoferus var iedalīt divās grupās. Pirmais autovadītāju tips ir tas, kas dod priekšroku riepām ar kurām var braukt jebkādos laikapstākļos jeb vissezonas riepām.

Otrs šoferu tips izvēlas riepas mainīt divas reizes gadā – maijā un oktobrī. Auto riepas nodrošina pareizu auto saķeri ar ceļu, šī iemesla dēļ to tehniskajam stāvoklim ir jāseko līdzi vienmēr un nepietiek vien ar vizuāli noteiktiem defektiem vai aptuvenu protektora nodiluma noteikšanu. Šī iemesla dēļ riepu serviss un tehniskā apkope ir tik nozīmīgi un vajadzīgi jebkuram mašīnas īpašniekam, kas ņem dalību ceļu satiksmē.

ZIEMAS UN VASARAS VAI VISSEZONAS AUTO RIEPAS?

Autovadītājiem pastāv vairākas izvēles saistībā ar riepām, kas tiek izmantotas automašīnai ikdiena. Tām ir iespējams uzstādīt ziemas un vasaras riepas, kas ir jāmaina divas reizes gadā, vai arī vissezonas riepas, kas ir lietojamas dažādos laikapstākļos, taču, tas nebūt nenozīmē, ka to stāvoklim var nesekot līdzi. Vissezonas riepas ir ieteicams izmantot, ja termometra stabiņš aiz loga nemēdz nokristies zemāk par 0 grādiem un vasaras mēnešos to protektors var nodilt ātrāk. Savukārt ziemas un vasaras riepu ķīmiskais sastāvs ir atšķirīgs, taču mērķis ir viens – nodrošināt vislabāko automašīnas saķeri ar ceļu.

KĀDUS DISKUS IZVĒLĒTIES SAVAM AUTO?
Jebkurā riepu servisā ir iespējams veikts arī automašīnas disku apkopi un disku valcēšana. Disku veidi ir dažādi un specialista ieteikums par to, kādus diskus izvēlēties savam auto, noteikti noderēs. Disku tehniskā apkope ir ļoti būtiska, jo braukšana ar bojātiem diskiem būtiski ietekmē arī automašīnas funkcionalitāti uz ceļa, sākot ar stabilitāti un dinamiku un beidzot pat ar ekonomiskumu, kas daudziem noteikti ir pārsteigums, jo uzskata, ka ekonomiskums tiek noteikts tika pēc iztērētās degvielas daudzuma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *